ГоловнаПоложення про конкурс на кращу соціальну ініціативу

Положення про конкурс на кращу соціальну ініціативу

[bs_button size="md" type="default" value="Завантажити форму" href="https://good-deeds.ua/wp-content/uploads/forma-sots-initsiativy-na-konkurs.docx"] МБО «Благодійний фонд «Гарних справ» у рамках роботи Центру соціальних ініціатив «Робимо світ краще» проводить конкурс на кращу соціальну ініціативу за тематикою «Розвиток волонтерського руху» І.Загальні положення 1.1. Це положення визначає порядок проведення конкурсу на кращу соціальну ініціативу «Розвиток волонтерського руху» (надалі - Конкурс). 1.2. Конкурс проводиться у рамках роботи Центру соціальних ініціатив «Робимо світ краще» з метою формування позитивного ставлення до волонтерського руху та популяризації волонтерської діяльності у різних напрямках, а також з метою формування поняття «волонтер» в Україні. ІІ. Мета конкурсу: 2.1. Мета: Конкурс сприятиме розвитку волонтерського руху в Україні, поширенню інформації про волонтерство та волонтерську культуру, популяризації загально волонтерських цінностей серед суспільства. 2.2. Проблематика: На сьогоднішній день в Україні поняття волонтерство набуло неймовірної популярності, але нажаль не всі розуміють його зміст. Це сприяє неякісному наданню волонтерських послуг та поширенню стереотипних понять з цього приводу. За допомогою різних форм популярізаціїї волонтерської діяльності ми хочемо змінити ставлення суспільства до цього соціального напрямку. IIІ. Організатори конкурсу 3.1. МБО «Благодійний фонд «Гарних справ»
  1. Умови участі у конкурсі
4.1. До участі у Конкурсі розглядаються соціальні ініціативи заповнені за формою (додаток 1). 4.2. соціальна ініціатива може мати таку форму проведення: - флеш-моб; - соціальна реклама; - фото-виставка; - майстер-класс; - масовий захід та інше. 4.3. Учасниками конкурсу може стати волонтер, який має приналежність до громадської організації, благодійного фонду чи державної структури. 4.4.Учасників соціальної ініціативи повинно бути не менше ніж 500 осіб. 4.5. Один учасник може представити лише одну соціальну ініціативу. 4.6. Критерії оцінки: - актуальність теми, - відповідність до принципів, завдань та місії фонду;
  1. Умови проведення конкурсу
  5.1. Конкурс оголошується з 16 лютого по 16 березня 2015 року серед волонтерів. 5.2. Соціальні ініціативи необхідно надіслати  на електронну адресу: d@good-deeds.ua не пізніше 16 березня 2015 року з позначкою у темі листа «соціальна ініціатива». 5.3. Роботи, які надійшли пізніше 16 березня 2015 року до участі в конкурсі не допускаються. VІ. Організаційний комітет конкурсу 6.1. Переможців Конкурсу буде оголошено на сайті фонду https://good-deeds.ua/, відповідно до критеріїв оцінювання. 6.2.  Підсумки Конкурсу будуть оголошені на підставі рішень журі та будуть оформлені відповідним протоколом. VІІ. Журі конкурсу: 7.1. Склад журі: Президент Міжнародного благодійного фонду «Гарних справ» - Наталія Колісник; Керівник центру соціальних ініціатив «Робимо світ кращим» - Дружченко Тетятна Проект менеджер Міжнародного благодійного фонду «Гарних справ» - Крупська Тетяна Голосованная відбувається закрите, результати переможців оголошуються на сайті https://good-deeds.ua/. ІІХ. Визначення та нагородження переможців Конкурсу 8.1. Визначення переможців конкурсу відбувається голосуванням членів журі 16 березня 2015 року. 8.2. Результати конкурсу будуть оголошені на сайті фонду https://good-deeds.ua/. 8.3. Кожен учасник конкурсу отримує диплом про участь. 8.4. Переможець конкурсу отримає фінансування на реалізацію соціальної ініціативи у розмірі до 5 000,00 грн.