ГоловнаГеографія проектів

Географія проектів

Благодійний фонд Гарних справ має статус міжнародного, а це означає що ми маємо можливість створювати і реалізовувати глобальні проекти, які стосуються життєдіяльності всієї нашої планети.

Благодійний фонд був створений на території України і тут же розташований його адміністративний центр. Враховуючи те, що засновники та менеджмент фонду є громадянами цієї країни, перевага віддається все ж українським проектам. Наш досвід реалізації проектів на території України досить великий — Львів, Черкаси, Суми, Київ, Маріуполь, Харків та інші міста.

Географічні кордони для нас відсутні, як внутрішні, так і зовнішні. Ми можемо організувати соціальну ініціативу в будь-якому місті!

На сьогоднішній день, у нас вже є досвід реалізації успішних проектів в Грузії («З Хати На Канати» – http://home2ropes.org) і Палестині («Мости Дружби» – http://www.friendship.org.ua). У майбутньому ми плануємо розширювати наші благодійні горизонти, тому ми перебуваємо в процесі безперервного розвитку, і раді будемо міжнародним партнерам, які готові поділитися своїм досвідом у сфері благодійності та внести нові ідеї і можливості у розвиток Фонду.

Якщо Ви розділяєте нашу позицію і солідарні з цілями і місіями фонду — надсилайте свої пропозиції на нашу електронну пошту, адреса якої вказана в розділі «Контакти». Можливо, разом ми зможемо організувати і реалізувати масштабний проект, який зробить світ кращим!

Наш офіс

  • 03150, м. Київ, вул. Саксаганського, 77
  • +38 (044) 289 - 00 - 79