ГоловнаЧасті питання

Часті питання

У даній рубриці Ви можете знайти відповіді на питання, пов’язані з діяльністю Фонду, процедурою подачі заявки на отримання благодійної допомоги, партнерство, співпрацю та інше. Якщо Ви не можете знайти відповідь на Ваше запитання у даному розділі, Ви можете відправити нам своє питання за допомогою спеціальної форми зворотнього зв’язку, розташованої у розділі Контакти.

Чи готові ви співпрацювати з іншими благодійними фондами / організаціями?

Так, звичайно. Ми активно співпрацюємо і підтримуємо дружні відносини з іншими благодійними організаціями, бо розуміємо, що об’єднавши зусилля ми зможемо досягти кращих результатів. Крім того, ми готові до спільного фінансування соціально значущих проектів з іншими фондами та організаціями.

У той же час, фонд не співпрацює з організаціями, основна діяльність яких лежить у сфері політики чи релігії, а також з ініціативними групами та громадськими об’єднаннями, функціонуючими без державної реєстрації.

За рахунок яких коштів існує фонд?

Наш фонд перебуває на повному самофінансуванні і самостійно залучає гроші. Ми реалізуємо свої проекти за рахунок залучення інвесторів, яким цікавий розвиток соціального сектора. Також команда фонду регулярно креативує та подає свої ідеї у вигляді грантів, які також можуть бути успішно профінансовані.

Я хочу допомогти фонду. Як це зробити?

РЕКВІЗИТИ для перерахування коштів.
БО «МБФ ГАРНИХ СПРАВ»
Поточний рахунок 26007056209130
МФО 380269
Столична філія ПАТ «ПРИВАТБАНК» м. Київ
код ЄДРПОУ – 33853059

Я хочу стати волонтером благодійного фонду. Що для цього потрібно?

МБФ Гарних справ має спеціальну програму волонтерства згідно якої ми можемо максимально ефективно взаємодіяти з волонтерами та завдяки цьому досягати максимальної ефективності. Для того, аби стати волонтером нашого фонду необхідно пройти коротку реєстрацію, натиском на кнопку СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ після чого ми з вами обов’язково зв’яжемось та познайомимо з нашою великою та дружньою волонтерською командою і будемо робити добрі справи разом.

Як наша компанія може стати партнером фонду?

Наш благодійний фонд відкритий для співпраці з перспективними компаніями, охочими зробити свій внесок у справу благодійності. Сьогодні ми вже працюємо з десятками успішних компаній і Ви можете приєднатися до цього списку!

Як отримати благодійну допомогу?

Для того, аби отримати благодійну допомогу Вам потрібно заповнити лист звернення за зразком та надати необхідні документи (вказаний перелік в прикладі лист- звернення) та надіслати всю інформацію на пошту help.gooddeeds@gmail.com