ГоловнаЧасті питання

Часті питання

У даній рубриці Ви можете знайти відповіді на питання, пов’язані з діяльністю Фонду, процедурою подачі заявки на отримання благодійної допомоги, партнерство, співпрацю та інше. Якщо Ви не можете знайти відповідь на Ваше запитання у даному розділі, Ви можете відправити нам своє питання за допомогою спеціальної форми зворотнього зв’язку, розташованої у розділі Контакти.

Чи готові ви співпрацювати з іншими благодійними фондами / організаціями?

Так, звичайно. Ми активно співпрацюємо і підтримуємо дружні відносини з іншими благодійними організаціями, бо розуміємо, що об’єднавши зусилля ми зможемо досягти кращих результатів. Крім того, ми готові до спільного фінансування соціально значущих проектів з іншими фондами та організаціями.

У той же час, фонд не співпрацює з організаціями, основна діяльність яких лежить у сфері політики чи релігії, а також з ініціативними групами та громадськими об’єднаннями, функціонуючими без державної реєстрації.

За рахунок яких коштів існує фонд?

Наш фонд перебуває на повному самофінансуванні і самостійно залучає гроші. Ми реалізуємо свої проекти за рахунок залучення інвесторів, яким цікавий розвиток соціального сектора. Також команда фонду регулярно креативує та подає свої ідеї у вигляді грантів, які також можуть бути успішно профінансовані.

Я хочу допомогти фонду. Як це зробити?

РЕКВІЗИТИ для перерахування коштів.
БО «МБФ ГАРНИХ СПРАВ»
Поточний рахунок UA68 305299 00000 26009 026 805 885
МФО 380269
Столична філія ПАТ «ПРИВАТБАНК» м. Київ
код ЄДРПОУ – 33853059
Організація включена до Реєстру неприбуткових установ

Я хочу стати волонтером благодійного фонду. Що для цього потрібно?

МБФ Гарних справ має спеціальну програму волонтерства згідно з якою ми можемо максимально ефективно взаємодіяти з волонтерами та завдяки цьому досягати максимальної ефективності. Для того, аби стати волонтером нашого фонду необхідно пройти коротку реєстрацію, натиском на кнопку СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ після чого ми з вами обов’язково зв’яжемось та познайомимо з нашою великою та дружньою волонтерською командою і будемо робити добрі справи разом.

Як наша компанія може стати партнером фонду?

Наш благодійний фонд відкритий для співпраці з перспективними компаніями, охочими зробити свій внесок у справу благодійності. Сьогодні ми вже працюємо з десятками успішних компаній і Ви можете приєднатися до цього списку!

Як отримати благодійну допомогу?

Для того, аби отримати благодійну допомогу Вам потрібно заповнити лист звернення за зразком та надати необхідні документи (вказаний перелік в прикладі лист-звернення) та надіслати всю інформацію на пошту help.gooddeeds@gmail.com