ГоловнаІсторія організації

Історія організації

Міжнародний благодійний фонд Гарних справ був заснований в Україні у 2005 році командою активних людей, які вирішили, що частину своїх зусиль і життєвої енергії треба направляти на благодійність, надаючи допомогу тим, хто дійсно цього потребує. На той час Фонд мав назву — Благодійний фонд Костянтина Кондакова і працював регіонально.

За сім років активної діяльності у керівництва фонду склалося чітке розуміння і механізм того, що потрібно робити для отримання максимальної ефективності роботи організації. В результаті, у 2012 році благодійний фонд отримав статус міжнародного і розширив горизонти своєї благодійної діяльності. Адміністративний центр фонду переїхав до Києва.

На початку 2014 року Міжнародний благодійний фонд Костянтина Кондакова був перейменований в Благодійну організацію «Міжнародний благодійний фонд Гарних справ». Це пов’язано з тим, що розвиток діяльності фонду досяг того етапу, коли потрібно було змінити стратегію і напрямок роботи. Крім того, співробітники фонду не хотіли, щоб їх соціальна діяльність сприймалася, як піар засновника. Тим більше, що Фонд знаходиться на самофінансуванні і функціонує абсолютно за свій рахунок. На даний момент Фонд існує за рахунок залучення інвесторів, яким цікавий розвиток соціального сектора. Також команда Фонду регулярно модерує та подає свої ідеї у вигляді грантів, які також можуть бути успішно профінансовані.

Гарні справи — це не просто слова, це стиль нашого життя, наша місія! Ми вважаємо, що робити гарні справи повинен кожен мешканець нашої планети і тому ми хочемо мотивувати людей до здійснення таких вчинків. Нова назва фонду покликана підкреслити багатий досвід в області реалізації соціально корисних проектів. Воно, безумовно, буде ідеально відповідати тому, чим ми займаємося щодня. Зміна назви стала новим витком розвитку нашої організації, символом нових досягнень, нових ідей та проектів!

Сьогодні фонд активно розширює свою партнерську базу і запрошує всі нові компанії для участі у масштабних благодійних проектах.

Приєднуйтесь до нас і з любов’ю в серці ми збудуємо новий світ разом!