ГоловнаПро Фонд

Про Фонд

Місія: Надання широкого спектру соціальних послуг вразливим категоріям населення та створення умов для розвитку потенціалу дітей та молоді.

Наші цінності:

  1. Рівність – для нас всі люди рівні незалежно від соціального статусу та поглядів.
  2. Чесність – ми цінуємо чесність, а отже, є підзвітними та прозорими.
  3. Повага – ми створюємо позитивні стосунки, уважно прислухаємося і чітко декларуємо наші засади.
  4. Соціальна відповідальність – ми як відповідальна перед суспільством організація , постійно удосконалює свої знання та досвід, відкриває нові перспективи для партнерства та співпраці.

Наші принципи:

  1. Відкритість – МБФ Гарних справ відкритий до співпраці з усіма зацікавленими особами, що розділяють місію фонду, представників громадянського суспільства з України та закордону, уряду, бізнесу; ми відкриті для змін та нових ідей, які можуть вдосконалити нашу діяльність;
  2. Інноваційність – йдемо в ногу з часом, активно використовуємо інструменти соціальних інновацій в реалізації проектів;
  3. Прозорість – ми впровадили в технологію роботи фонду найвищі стандарти інформаційної відкритості, починаючи від старту проектів, закінчуючи методологією прийняття рішень щодо фінансування та публікації звітності.
  4. Диференційований підхід – діяльність фонду адаптована відповідно до запиту та враховуючи особливості та інтереси конкретної цільової аудиторії.
  5. Незалежність – відсутність політичних мотивів у прийнятих рішеннях чітко слідуємо своїй місії не дублюючи популярні точки зору.
  6. Конфіденційність – ми поважаємо право отримувачів благодійної допомоги і донорів на конфіденційність їхньої інформації і не розголошують їхню приватну та конфіденційну інформацію іншим сторонам, які не мають належних повноважень.