ГоловнаСтати волонтером фонда

Стати волонтером фонда

prezenta_novaya_ru

Волонтер — це не професія, а свідомий вибір кожної людини брати активну участь у житті соціуму, це наполеглива щоденна праця на благо оточуючих, свого народу та всього людства. Діяльність волонтерів "МБФ Гарних справ" спрямована на надання молоді можливостей для самореалізації, на розвиток і популяризацію духовних цінностей, культури, практики усиновлення і допомоги дітям, обділеним увагою дорослих. Волонтери нашого фонду — це небайдужі люди з активною життєвою позицією, які об'єднали свої спрямування в ім'я справедливості і добрих справ. Щодня беручі участь у благодійних проектах фонду, наші волонтери самовдосконалюються, духовно ростуть, наповнюючись любов'ю до людей і будівництва нового українського суспільства.

Бути волонтером "Міжнародного благодійного фонду Гарних справ" це:

Почесно. Ви станете частиною глобальних суспільних ініціатив, масштабних благодійних акцій і творчих заходів. Корисно. Ви отримаєте унікальний досвід волонтерської діяльності в одному з найкращих українських благодійних фондів, отримаєте цінні рекомендації для кар'єрного зросту та громадської діяльності. Креативно. З часом Ви зможете реалізовувати свої власні благодійні проекти за підтримки нашого благодійного фонду.

Що потрібно знати волонтеру "МБФ Гарних справ"?

  • Волонтери не є співробітниками "Міжнародного благодійного фонду Гарних справ", вони надають допомогу на добровільній і безкоштовній основі.
  • Волонтери запрошуються фондом за наявності актуальних потреб. Тому не турбуйтеся, якщо деякий час Ви можете бути не задіяні.
  • Коло обов'язків волонтера може включати в себе участь у флешмобах та інших творчих акціях фонду, допомогу у проведенні майстер-класів з орігамі, квілінгу, семінарів, тренінгів, театральних постанов, розповсюджені матеріалів, транспортуванні.
  • Інформація, яку Ви надаєте в "МБФ Гарних справ" повинна бути об'єктивною. Зі свого боку ми зобов'язуємося не розголошувати Вашу особисту інформацію без Вашої згоди.

Хочу стати волонтером!

Якщо Ви бажаєте стати волонтером нашого благодійного фонду та надавати посильну допомогу нужденним людям на добровільній основі, Вам необхідно зареєструватися у нашому "Центрі соціальних ініціатив". Після розгляду Вашої заявки Ви будете запрошені на зустріч з представниками "МБФ Гарних справ" і зможете приєднатися до наших громадських ініціатив! Разом ми з любов'ю в серці будуємо новий світ!