Головна → програми

Розвиток науки і техніки

... Немає нічого краще людського мозку, немає нічого більш дивного, ніж процес мислення, нічого дорожчого, ніж результати наукових досліджень ... (Максим Горький)

Науково-технічний прогрес життєво необхідний людству. Завдяки йому в нас в будинку є гаряча і холодна вода, ми можемо зателефонувати своїм рідним за тисячі кілометрів, а новини приходять до нас прямо в будинок.

Без сучасних досягнень в аерокосмічній і телекомунікаційній сферах людина не стала би тим «homo sapiens», яким ми сьогодні з гордістю називаємось. За допомогою науки людство постачає воду в посушливі регіони Африки, забезпечує їжею людей, що проживають практично в усіх куточках землі, позбавляє мільйони від раніше невиліковних проблем зі здоров’ям!

Добре розвинена наука і налагоджений механізм впровадження наукових досягнень у масове виробництво — основа благополуччя нації.

Тому в рамках даної програми ми ставимо перед собою завдання розвитку та підтримки науково-технічного прогресу. Для цього ми створюємо проекти, беручи участь в яких молоде покоління може розкрити свій внутрішній потенціал і направити його в правильне русло.

В рамках програми «Наука і техніка» ми реалізуємо проекти, які сприяють підняттю рівня культури в країні, направляємо, підтримуємо і мотивуємо авторські ідеї молодих винахідників, а також створюємо сприятливі умови для їх реалізації.

Завдання програми

1 сприяти поглибленню наукових знань з використанням
ресурсів сучасних інформаційних технологій;

2 організовувати наукові заходи та навчальні хакатони,
які збиратимуть однодумців з метою — генерувати нові
креативні ідеї та втілювати їх у життя;

3 активізувати роботу фахових наукових об’єднань;

4 створити умови для реалізації наукових ідей
і розвитку цієї сфери.

Причини вибору програми нашим фондом:

• економічні: ми впевнені в тому, що інтелектуально розвинена нація здатна виробляти більш якісний продукт і в більшому обсязі, а це, в свою чергу, підніме рівень забезпеченості кожного окремого громадянина України;

• біологічні: люди, захоплені своєю професією, менше схильні до стресів і пригніченого настрою. Науково-технічний прогрес здатний вирішити численні проблеми біологічного характеру, що мають місце у сучасному суспільстві;

• іміджеві: розвиток науки в Україні позитивно впливає на імідж нашої країни в очах світової спільноти і відкриє перед нею нові перспективи розвитку.

Активізація «молодіжної науки» вже в найближчому майбутньому створить грунт для масштабних соціальних перетворень, які зроблять нашу країну процвітаючою!