Home → programs

(UA) Від щирого серця (Адресна допомога)

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Добрі справи об‘єднують та роблять кожного з нас кращим. Так важливо, аби в складний момент вашого життя поруч були ті, хто підтримають та простягнуть руку допомоги. Щодня до МБФ Гарних справ, приходять десятки листів з проханням про допомогу. Ми впевнені, що разом з нашою підтримкою та підтримкою небайдужих людей зможемо творити справжні дива, і не просто, а від щирого серця!

Мета: Надання адресної допомоги соціально вразливим категоріям населення.

Завдання програми

1 Надання адресної матеріальної допомоги дітям та молоді соціально вразливих категорій;

2 Консультативна та інформаційна підтримка бенефіціарів програми;

3 Гуманітарна підтримка підопічних цільових категорій у всіх регіонах України;

Актуальність: З кожним роком людей, які потребують адресної допомоги стає все більше. На це впливає велика кількість факторів,- економіка, політика, екологія та інші. В загальному зростає кількість нових хвороб, лікування яких в Україні не є можливим, недоступні медикаменти, нові особливості дитячого організму на фоні екологічних проблем, та й взагалі спроможність оплати багатьох, здається, елементарних речей є дуже низькою, для батьків дітей ВПО, СЖО та з інвалідністю.