Home → news

(UA) Збагачуємо книжкову скарбницю Київської молодіжної бібліотеки!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ні дня без гарних справ!

Сьогодні завдяки підтримці наших партнерів Благодійний магазин Ласка мали змогу збагатити книжкову скарбницю Київська молодіжна бібліотека близько 500 книг!

Осінь вже остаточно прийшла до наших міст, на наші вулиці, у наші домівки. Ми тепло вдягаємося, беремо з собою парасольки, ми менше буваємо на вулиці, все більше біжимо і летимо з пункту А до пункту Б, щоб вирішити свої справи і, звісно, зігрітися.

У час осінньої депресії чи апогею спокою та усамітнення (у кого – як) ідеальним другом та співбесідником була, є і лишається книга.

З книжкою восени не лише цікаво та не сумно, а й тепло, бо з нею ми можемо бути, де завгодно – подорожувати теплими країнами, засмагати десь на теплому узбережжі, досліджувати джунглі, перепливати моря…

Тому швидше йдіть до бібліотеки, обирайте книгу, яка Вам подобається, заварюйте чай , вкривайтесь пледом та насолоджуйтесь моментами осіннього спокою та затишку!