ГоловнаКондаков Коcтянтин Георгійович

Кондаков Коcтянтин Георгійович

928_original

Костянтин Георгійович Кондаков (10.06.1982 м. Мелітополь, Україна) – один з найуспішніших та найвідоміших валютних трейдерів СНД на ринку Форекс. У своєму професійному колі Костянтин Кондаков має величезний авторитет та повагу. Він заряджає оптимізмом і позитивним настроєм тисячі своїх учнів і клієнтів та надихає їх на досягнення.

Вміння знаходити у всьому позитив, тонке сприйняття світу, вроджена інтуїція та віра в успіх допомагають Костянтину Кондакову досягати високих результатів абсолютно у всіх сферах діяльності і особистих починаннях.

Величезне бажання поділитися благами цього світу і своїми знаннями про те, як їх привнести в своє життя, і стало натхненням для створення цього благодійного фонду.

Ще з юних років Костянтин Кондаков усвідомив безмежні можливості світу інформаційних технологій і фінансів. У 2000 році Костянтин вступив до Запорізького інституту державного та муніципального управління, де отримав ступінь магістра за спеціальністю "Адміністративний менеджмент". Під час навчання у "вишу" Костянтин захопився історією розвитку світової економіки та міжнародними фінансами. Вже в 2004 році він здійснив перші торгові операції на валютному ринку Форекс, а після закінчення "вишу" став успішним підприємцем у сфері інформаційних технологій, консалтингу та аутсорсингу.

Враховуючи власний професійний досвід, Костянтин вирішив, що одним з основних напрямків благодійного фонду має стати підтримка молоді та дітей у питаннях фінансової, юридичної грамотності, а також знання IT-технологій. Це потрібно для того, щоб допомогти сучасним дітям відкрити для себе перспективи і прокласти дорогу в успішне доросле життя.

Щасливий сім'янин і батько Костянтин Кондаков вважає своїм обов'язком допомагати дітям, позбавленим батьківської уваги і тепла. Він надає не тільки матеріальну допомогу різним дитячим установам, але й приділяє увагу питанню відродження культурно-моральних цінностей: віри в Бога, любові, вміння знаходити в житті прекрасне і сили подолати труднощі, щоб стати щасливими, багатими і здоровими душею і тілом.