ГоловнаГрант на кращий IT-проект “Creative Mind”

Грант на кращий IT-проект “Creative Mind”

ЗАВЕРШЕНИЙ!

Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд Гарних справ" запрошує айтішників-початківців і програмістів-новаторів взяти участь у конкурсі та отримати грант на реалізацію свого проекту в рамках програми "Підвищення фінансової та комп'ютерної грамотності" ― "Creative Mind"

Мета проведення конкурсу: створити мотивацію у талановитих фахівців розкривати свій потенціал і розвивати сферу інформаційних технологій в Україні. Ми створюємо гнучку, ефективну платформу підтримки програмістів-новаторів і сучасних інституцій.

Дорогі друзі! Ми, співробітники "Міжнародного благодійного фонду Гарних справ", готові вас почути, підтримати ваші пропозиції і сподіваємося, що результатом нашої співпраці стане справжній IT-вибух в українському комп'ютерному середовищі!

Основна умова конкурсу: результатом проекту має бути створення і презентація певного IT-продукту, де продуктом є і комп'ютерний твір, і проект.

Розмір індивідуального гранту на створення IT-продукту: 40 000 грн.

Термін реалізації проекту: не пізніше 3 місяців з дня отримання гранту.

Дата початку конкурсу грантів: 1 квітня 2013.

Конкурс складається з одного блоку: індивідуальні гранти на створення IT-проекту.

Гранти присуджуються в таких IT-областях:

  • Web Development,
  • Mobile Development,
  • Game Development.

Тематичними пріоритетами для проектів Конкурсу грантів 2013 є програми, що мають навчальну або фінансово-аналітичну цінність: це може бути сервіс, сайт, гра. Також це можуть бути різного роду програми, які, на Ваш погляд, зроблять наш світ кращим. Найважливіша умова – результатом проекту має бути створення та презентація певного IT-продукту, де продуктом є і комп'ютерний твір, і проект.

Ключовими критеріями відбору проектів є: якість, іноваційність, ясний опис продукту, його переваги перед іншими, зрозуміла архітектура, розширюваність.

Рішення про підтримку проектів приймає: Експертна рада, що складається з фахівців по різним комп'ютерним сферам.

Рішення про присудження гранту приймається на основі проектних пропозицій (в електронній та паперовій версії, 1 прим.), що подаються до "Міжнародного благодійного фонду Гарних справ" за наступними адресами