ГоловнаКорпоративна соціальна відповідальність

Корпоративна соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність бізнесу або корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) — це зобов’язання корпорацій здійснювати добровільний внесок у розвиток суспільства, включаючи соціальну, економічну та екологічну сфери, прийняте компанією понад те, що вимагає закон і економічна ситуація.

Всі види відповідальності (економічна, правова, екологічна, філантропічна, етична) визначають імідж компанії при її ринковому позиціонуванні. І це дає можливість її споживачам побачити в компанії не просто сторону, зацікавлену у продажi своїх товарів, але й насправді партнера, який надає сприяння у розвитку.

МБФ Гарних справ розробляє і веде серію Програм з КСВ, моделі яких можуть бути адаптовані для конкретної компанії. В рамках таких програм Фонд організовує:

— Внутрішньокорпоративні благодійні заходи для співробітників компанії (в рамках міжнародних днів, таких як День захисту дітей, День Донора і т.д., або в рамках корпоративної теми та заходів організації).

— Волонтерські програми (програма залучення співробітників у волонтерську діяльність у внутрішньокорпоративних подіях або зовнішніх заходах).

— Участь компанії, як бренду у соціально-значущий акції у якості партнера.

— Участь компанії, як бренду в міському, всеукраїнському або міжнародному заходi у якості спонсора соціально-значущого змісту.

Щоб вибрати напрямок діяльності Фонду, яка відповідає темі Вашої програми КСВ, пропонуємо Вам ознайомитися з Програмами Фонду. Щоб вибрати для участі поточний проект, ознайомтеся з ними у розділі Проекти.

Міжнародний благодійний Фонд Гарних Справ готовий стати Вашим надійним партнером у питанні розвитку КСВ і допомогти розробити і реалізувати дійсно корисний для суспільства благодійний проект у Вашій пріоритетній сфері соціальної відповідальності. Ми віримо, що КСВ — це універсальна формула, від якої виграють усі, і позитивні зміни в суспільстві стануть для будь-якої компанії найкращим імпульсом до розвитку.