Home → programs

(UA) Молодь змінює світ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Молодь - це ті, хто рухає цей світ! своїми ідеями, енергією силами та звісно ж діями і змінює його на краще! Саме взаємодія з молоддю дає змогу досконально зрозуміти найбільш актуальні проблеми, що виникають у сучасному суспільстві. Саме молодь є так званим "двигуном" суспільного прогрессу. Якщо діти це наше майбутнє, а старше покоління - наше минуле, то молодь це наше "сьогодні". Отже допомогаючи молоді ми допомагаємо нашому "сьогодні", поважаємо наше минуле та турбуємося про наше майбутнє.

Мета: Сприяти всебічному розвитку молодих людей та розвитку соціальної відповідальності молоді;

Завдання програми

1 Проведення, підтримка та популяризація профорієнтаційних заходів;

2 Підвищення рівня правової обізнаності молоді;

3 Популяризація екологічних проектів та ініціатив серед молоді;

4 Залучення активної молоді до волонтерської діяльності;

5 Підтримка молодіжних громадських об‘єднань та ініціатив;

6 Неформальна освіта;

Актуальність: Молодь - це найактивніша складова сучасного суспільства, саме тому робота з молоддю допомагає у виявленні найактуальніших проблем суспільства та пошуку шляхів та методів їх якнайшвидшого вирішення. Допомагаючи молоді реалізувати свій потенціал та розкрити свої таланти - ми переконуємося, що наше майбутнє в надійних руках!