Home → news

(UA) Нові кордони: форум-театр

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Форум- театр… Багато хто зараз досить часто чує ці слова, адже ця методика активно використовується психологами . То що ж являє собою форум театр і які проблеми він вирішує?
В цьому намагалися розібратися учасники молодіжного клубу КУМ, а допомагала їм в цьому талановита актриса та професійний модератор форум-театру Наданюк Ганна.
Методика форум-театру полягає у тому, що модератор, так званий Джокер, разом із групою не професійних акторів/акторок з допомогою різних технік готує коротку виставу.
За методикою класичного форум-театру у ній має бути агресор, жертва і кілька «нейтральних» героїв. Агресора замінювати не можна. Хоч це може вирішити ситуацію швидко і безпечно, та в реальному житті так не буває.
Вистава зупиняється в кульмінаційний момент, в якому саме розіграно дискримінацію, приниження, конфлікт, узурпацію влади чи фізичного насильства.
Сюжети для Форум-театру пропонують самі учасники. Це ситуації із якими вони зустрічаються у своєму житті, це несправедливість, яка їх вразила та проблема, яку вони не знають як вирішити. Предстаники “КУМа” скомпонували декілька історій в одну та підготували дуже цікаву постановку, переглянути яку зможе кожен вже 27 грудня о 17.00. Запрошуємо всіх бажаючих!

МК «КУМ» – це місце, де молоді люди можуть визначити свої сильні сторони, розкривають свій потенціал, працюють над розвитком особистості, знайомляться з успішними та відомими людьми, відпочивають та знаходять нових друзів. Тренінги проходять у рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» за підтримки Партнерства «Кожні дитині».
Зустрічі проходять щовівторка о 17.00 в районі ст. м. Харківська в ТЦ «Нью Вей», у вільному просторі Hub4you (2 поверх, на території «Дитячої планети»).
Участь безкоштовна.
Ми завжди раді новим учасникам!
Поспішайте зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/5E86P3o1v0izn0KP2 – кількість місць обмежена.

МБФ Гарних справ висловлює подяку адміністрації вільного простору Hub4you, Благодійному фонду “Свято-Покровський” та депутату Михайлу Володимировичу Іщенко за сприяння та допомогу в проведенні тренінгів.