ГоловнаПожертвувати

Пожертвувати

Благодійна допомога

Робити добрі справи дуже просто, головне бажання та відкрите серце! Ми впевнені, що Ваша допомога стане для когось справжнім дивом!

Фонд працює за програмами:

ДОРОГА В ЖИТТЯ ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ - проєкти спрямовані на допомогу та підтримку дітей соціально вразливих категорій.
*Орієнтовна сума збору на потреби проєктів програми - 30 000 грн. На системній основі ми проводимо майстер-класи для дітей з інвалідністю та з малозабезпечених сімей, проводимо розвиваючі уроки та різнопланові заходи для наших підопічних, аби підтримати та посприяти їх всебічному розвитку. Зібрані кошти будуть витрачені на оплату обладнання, послуг та матеріалів, які будуть використані для реалізації проєктів.

В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ ЗДОРОВИЙ ДУХ - проєкти спрямовані на популяризацію здорового способу життя та екоініціатив.
*Орієнтовна сума збору на потреби проєктів програми - 20 000 грн. Проєкти, що реалізуються в рамках цієї програми направлені на дітей та молодь, для того, аби донести важливу інформацію ми часто використовуємо навчально-методичні матеріали, тому зібрані за цією програмою кошти будуть витрачені на поліграфічну продукцію.

МОЛОДЬ ЗМІНЮЄ СВІТ - проєкти спрямовані на всебічний розвиток молоді в Україні.
*Орієнтовна сума збору на потреби проєктів програми - 25 000 грн. Молодіжні проєкти МБФ Гарних справ користуються великим попитом, адже і формати й інформація якою ми ділимось на цих проєктах є унікальною. Ми проводимо тренінги, лекції, конференції, тематичні соціальні ігри, реалізуємо проєкти правозахисного напряму. Зібрані кошти по даній програмі будуть використані на оплату обладнання та матеріалів для організації молодіжних заходів.

ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ (АДРЕСНА ДОПОМОГА) - проєкти спрямовані на матеріальну не фінансову підтримку дітей, що опинились в складних життєвих обставинах, дітей позбавлених батьківської опіки та піклування.
*Орієнтовна сума збору на потреби проєктів програми - 50 000 грн. Ця програма є основною та потребує найбільшої підтримки. В рамках даної програми ми надаємо адресну допомогу, на яку і витратимо зібрані кошти — це одяг, предмети побуту, побутова хімія, засоби особистої гігієни, продукти харчуванні та інші речі найпершої потреби.

*Обов’язково вкажіть в призначенні платежу яку саме з програм Ви хочете підтримати переказуючи кошти. Більш детально про кожну з програм Ви можете прочитати на головні сторінці сайту. Звіти про використання коштів можна переглянути в розділі документи, також в розділі медіа архів.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Благодійна пожертва є добровільною фінансовою допомогою та переказані на благодійність кошти не підлягають поверненню.

Міжнародний благодійний фонд Гарних справ на сьогодні не надає прямої фінансової допомоги, а отримані шляхом благодійного збору коштів будуть витрачені на цільові потреби бенефіціарів (оплата товарів та послуг) згідно зазначених програм та листів - звернень про адресну допомогу.

Вся інформація про програми дійсна впродовж 2020 року. Вказані суми можуть мінятися після того, як будуть зібрані.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 289 00 79.