Главная(UA) Ми завжди виступаємо за розвиток соціальних ініціатив в країні тому з радістю підтримали ініціативу Суспільна платформа розвитку громад. Президент нашого фонду, Natalia Kolesnik провела тренінг для директорів 10 шкіл Чернівецької області рамках IV модулю програми Leadership Program Solutions Tour. Учасники дізнались шляхи залучення коштів для покращення матеріально-технічної бази шкіл. За годину учасники встигли детально розібрати з чого потрібно розпочинати написання проекту на грант, як визначати проблему та формувати мету. Дуже приємно, що директори були такими активними та мотивованими. Дякуємо за запрошення!

(UA) Ми завжди виступаємо за розвиток соціальних ініціатив в країні тому з радістю підтримали ініціативу Суспільна платформа розвитку громад. Президент нашого фонду, Natalia Kolesnik провела тренінг для директорів 10 шкіл Чернівецької області рамках IV модулю програми Leadership Program Solutions Tour. Учасники дізнались шляхи залучення коштів для покращення матеріально-технічної бази шкіл. За годину учасники встигли детально розібрати з чого потрібно розпочинати написання проекту на грант, як визначати проблему та формувати мету. Дуже приємно, що директори були такими активними та мотивованими. Дякуємо за запрошення!

Извините, этот контент доступен только на Украинский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.