Головна → програми

У здоровому тілі – здоровий дух

Програма спрямована на те, щоб не тільки пропагувати здоровий спосіб життя і захоплення спортом, але й всіляко сприяти розвитку цього напрямку в країні. Ми впевнені, що популяризація здорового способу життя серед населення дасть колосальний ефект для розвитку нашої країни — люди стануть енергійнішими, здоровішими і щасливішими, вони зможуть більше працювати і створювати щось нове, креативно і яскраво проявляти себе в плані самореалізації.

Завдання програми

1 Підтримка та розробка молодіжних проектів та програм, які мають на меті формування екологічної свідомості та мають позитивний вплив на екологію вцілому;

2 Організація спортивного дозвілля та активного відпочинку для дітей та молоді з інвалідністю;

3 Проведення заходів інформативного характеру щодо профілактики шкідливих звичок;

Мета: Знизити кількість людей, які мають шкідливі звички та попередити молодих людей, а також підвищити частоту занять спортом у дітей та молоді всієї України.

Актуальність: Спорт є важливою складовою життя сучасної людини. Люди, які регулярно здійснюють фізичні навантаження, частіше досягають у житті успіху, у них кращі показники здоров’я, вони більш енергійні і живуть довше. Майже всі видатні і великі люди вважають спорт — невід’ємною частиною свого життя, так як тільки він здатен зберегти наше тіло у тонусі і здоровому стані. Особливо тренування потрібне нашому тілу сьогодні, адже у сучасному світі через розвиток технологій спосіб життя все більше стає сидячим.