ГоловнаСвято “Юнь Києва” зібрало тисячі щирих сердець!

Свято “Юнь Києва” зібрало тисячі щирих сердець!

27 вересня 2014 року в Маріїнському парку столиці Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з ВМГО «Національна Організація Скаутів України» було проведено традиційний загальноміський соціокультурний захід «Юнь Києва запрошує в країну миру та добра». Цьогоріч, партнером знаної події став Міжнародний благодійний фонд Гарних справ.

Понад 3000 юних громадян поринули у світ цікавих соціальних, правових, спортивних ігор та змагань. Більшість з юних гостей мали можливість взяти участь у благодійних майстер-класах, концерті дитячої творчості, дізнатися про діяльність громадських організацій, закладів соціального спрямування та багато іншого.

В свою чергу, Фонд Гарних справ підготував яскраві та корисні подарунки переможцям змагань. Чимало приємних «цікавинок» чекало і на відвідувачів стенду фонду на алеї Добродіїв. Крім того, волонтери Центру соціальних ініціатив допомагали проекту «1000000 усмішок» наблизитись до Рекорду України – збирали щирі усмішки відвідувачів парку та учасників заходу. Одна з волонтерок – дівчинка Анна, зафіксувала майже 700 усмішок, чим вже встановила рекорд серед волонтерів фонду.

Свято «Юнь Києва» пройшло в прекрасній атмосфері радості, позитиву, взаємопідтримки,  подарувавши години приємного і корисного спілкування тисячам юнаків та дівчат. Заради такого результату, з любов’ю в серці ми будуємо новий світ!