Добрі справи об‘єднують та роблять кожного з нас кращим. Так важливо, аби в складний момент вашого життя поруч були ті, хто підтримають та простягнуть руку допомоги. Щодня до МБФ Гарних справ, приходять десятки листів з проханням про допомогу. Ми впевнені, що разом з нашою підтримкою та підтримкою небайдужих людей зможемо творити справжні дива, і не просто, а від щирого серця!
Мета: Надання адресної допомоги соціально вразливим категоріям населення.
1 Надання адресної матеріальної допомоги дітям та молоді соціально вразливих категорій;
2 Консультативна та інформаційна підтримка бенефіціарів програми;
3 Гуманітарна підтримка підопічних цільових категорій у всіх регіонах України;
Молодь - це ті, хто рухає цей світ! своїми ідеями, енергією силами та звісно ж діями і змінює його на краще! Саме взаємодія з молоддю дає змогу досконально зрозуміти найбільш актуальні проблеми, що виникають у сучасному суспільстві. Саме молодь є так званим "двигуном" суспільного прогрессу. Якщо діти це наше майбутнє, а старше покоління - наше минуле, то молодь це наше "сьогодні". Отже допомогаючи молоді ми допомагаємо нашому "сьогодні", поважаємо наше минуле та турбуємося про наше майбутнє.
Мета: Сприяти всебічному розвитку молодих людей та розвитку соціальної відповідальності молоді;
1 Проведення, підтримка та популяризація профорієнтаційних заходів;
2 Підвищення рівня правової обізнаності молоді;
3 Популяризація екологічних проектів та ініціатив серед молоді;
4 Залучення активної молоді до волонтерської діяльності;
5 Підтримка молодіжних громадських об‘єднань та ініціатив;
6 Неформальна освіта;
Актуальність: Молодь - це найактивніша складова сучасного суспільства, саме тому робота з молоддю допомагає у виявленні найактуальніших проблем суспільства та пошуку шляхів та методів їх якнайшвидшого вирішення. Допомагаючи молоді реалізувати свій потенціал та розкрити свої таланти - ми переконуємося, що наше майбутнє в надійних руках!
Діти — це наше майбутнє, це ті, хто після нас приймуть естафету розвитку і cтворення нового світу, такого, яким ми його їм зуміємо показати. Найгостріші соціальні, демографічні кризи покоління завжди в тій чи іншій мірі є наслідком середовища і умов, у яких воно формувалося. Ми впевнені, що відродити моральні цінності і створити здорове у всіх сенсах суспільство неможливо без всебічної допомоги нашим дітям.
Мета: Надання комплексної допомоги дітям соціально вразливих категорій та підтримка їх всебічного розвитку.
1 Надання матеріальної допомоги дітям соціально вразливих категорій;
2 Надання юридичних консультацій з питань опікунства, порушення прав ВПО, дітей з інвалідністю та інших дотичних питань.
3 Організація культурного дозвілля, що сприятиме всебічному розвитку особистості та потенціалу дитини;
Актуальність: Аналіз ходу економічних перетворень останніх років свідчить, що соціальні втрати України за ці роки досягли максимального розміру, становище найбільш вразливих верств населення оцінюється як критичне.У будь-якій країні завжди є найвразливіші соціальні групи, які потребують підвищеної уваги з боку суспільства.
У рамках даної програми ми маємо намір змінити стереотипи мислення людей і популяризувати перспективні сфери економіки та IT-технологій. На нашу думку, це найперспективніші напрямки, яким варто приділяти більше уваги в сучасному українському суспільстві.
Ми знаємо, що Україна володіє колосальним потенціалом, який у майбутньому може зробити її однією з провідних IT-країн у світі. Ми також віримо в те, що піднявши рівень фінансової культури населення, Україна може стати фінансовим центром Східної Європи та замкнути на собі значні фінансові потоки.
Інтелектуальний потенціал наших людей колосальний, і все, що нам потрібно, — це просто направити його в правильне русло.
Ми будемо дуже раді, якщо до нас приєднаються провідні українські та міжнародні фінансисти, економісти та фахівці у сфері IT-технологій для розвитку цієї програми та рівня IT-технологій і фінансової грамотності в Україні в цілому.
1
популяризація професій, пов’язаних з IT-технологіями,
як перспективного напрямку для розвитку особистості;
2 популяризація розвитку IT-технологій в Україні;
3
розвиток IT-галузі та пропаганда виведення на IPO
якомога більшої кількості українських IT-компаній;
4
створення сприятливого інформаційного клімату для
залучення в Україну іноземних інвестицій.
Ми впевнені, що за IT-технологіями майбутнє, і ми віримо, що цей сектор економіки зробить Україну процвітаючою та багатою країною. Ми впевнені, що незабаром до ініціатив в рамках даної програми підключиться дуже багато людей, яким не байдуже майбутнє нашої країни.
Якщо Ви хочете разом з нами розвивати IT-технології в Україні — можете приєднатися до нас в якості волонтера або партнера.
Програма спрямована на те, щоб не тільки пропагувати здоровий спосіб життя і захоплення спортом, але й всіляко сприяти розвитку цього напрямку в країні. Ми впевнені, що популяризація здорового способу життя серед населення дасть колосальний ефект для розвитку нашої країни — люди стануть енергійнішими, здоровішими і щасливішими, вони зможуть більше працювати і створювати щось нове, креативно і яскраво проявляти себе в плані самореалізації.
1 Підтримка та розробка молодіжних проектів та програм, які мають на меті формування екологічної свідомості та мають позитивний вплив на екологію вцілому;
2 Організація спортивного дозвілля та активного відпочинку для дітей та молоді з інвалідністю;
3 Проведення заходів інформативного характеру щодо профілактики шкідливих звичок;
Мета: Знизити кількість людей, які мають шкідливі звички та попередити молодих людей, а також підвищити частоту занять спортом у дітей та молоді всієї України.
Актуальність: Спорт є важливою складовою життя сучасної людини. Люди, які регулярно здійснюють фізичні навантаження, частіше досягають у житті успіху, у них кращі показники здоров’я, вони більш енергійні і живуть довше. Майже всі видатні і великі люди вважають спорт — невід’ємною частиною свого життя, так як тільки він здатен зберегти наше тіло у тонусі і здоровому стані. Особливо тренування потрібне нашому тілу сьогодні, адже у сучасному світі через розвиток технологій спосіб життя все більше стає сидячим.
1
поглиблення знань людей в духовно-моральної
та краєзнавчої областях;
2
сприяння активізації роботи дитячих і молодіжних
громадських організацій;
3
профілактичні роботи з підлітками, які мають
не позитивні звички;
4 підвищення в суспільстві цінностей сім’ї та вірності;
5
збільшити рівень емоційного задоволення
життям суспільства;
6
реалізація проектів, спрямованих на поліпшення
емоційного стану людей.
У сучасному Медіазалежному світі ми схильні до впливу ззовні — з екранів телевізорів, зі сторінок Інтернет-сайтів і сучасних друкованих видань нам пропонується певна форма поведінки і мислення. Засоби масової інформації формують у нас, і зокрема у підростаючого покоління, певні шаблони мислення і створюють приклади для наслідування. Система цінностей сучасного підлітка практично повністю формується поза його волі, йому не надають права вибору для створення своєї моделі світу, так як всі формують її за єдиним шаблоном. Ми ж хочемо показати молоді, що є й інші сторони загальноприйнятих норм, концепцій і звичок.
Ми хочемо дати можливість молоді вибирати – курити їй чи ні, лежати на дивані або займатися спортом, виражатися нецензурно або культурно, поважати батьків чи ні і т.д. Так як не позитивні варіанти вибору широко поширені в сучасному суспільстві, ми будемо пропагувати інші варіанти, про які, на нашу думку, говорять дуже мало. Ми не будемо виступати проти поганих звичок, ми просто будемо сприяти тому, щоб у людей навіть не виникало бажання до них.
Робота над духовно-моральним вихованням особистості завжди була однією з актуальних, а в сучасних умовах вона набуває особливого значення. Аналіз психолого-педагогічної літератури свідчить про те, що вихованню духовності було приділено чимало уваги.
Багато з цих досліджень були виконані давно, що говорить про те, що ця проблема завжди була важливою.
В. І. Даль тлумачив слово мораль як «моральне навчання, правила для волі, совісті людини». Він вважав: «Моральний – протилежний тілесному, плотському, духовний, душевний. Моральний побут людини важливіше побуту речового ». Моральний — «що відноситься до половині духовного побуту, протилежний розумовому, але сопоставляющий спільне з ним духовним началом».
Ми впевнені, що популяризація моральних цінностей серед населення України дасть колосальний ефект для розвитку нашої країни – люди стануть частіше знаходити взаєморозуміння, налаштовувати партнерські відносини, знизиться кількість сімей, що розпадаються, а за рахунок ослаблення впливу некорисних звичок підвищиться середня продуктивність праці і кількість працездатного населення.
Також хочеться відзначити, що саме від емоційного стану та щоденного настрою людини залежить її життя, здоров’я, здатність досягати успіху, а також характер відносин з оточуючими, здатність творчо проявляти себе й інші фактори, що впливають на наше життя. Ми впевнені, що саме посмішка визначає стан щастя, і ми хочемо, щоб всі українці були щасливі і частіше посміхалися.
... Немає нічого краще людського мозку, немає нічого більш дивного, ніж процес мислення, нічого дорожчого, ніж результати наукових досліджень ... (Максим Горький)
Науково-технічний прогрес життєво необхідний людству. Завдяки йому в нас в будинку є гаряча і холодна вода, ми можемо зателефонувати своїм рідним за тисячі кілометрів, а новини приходять до нас прямо в будинок.
Без сучасних досягнень в аерокосмічній і телекомунікаційній сферах людина не стала би тим «homo sapiens», яким ми сьогодні з гордістю називаємось. За допомогою науки людство постачає воду в посушливі регіони Африки, забезпечує їжею людей, що проживають практично в усіх куточках землі, позбавляє мільйони від раніше невиліковних проблем зі здоров’ям!
Добре розвинена наука і налагоджений механізм впровадження наукових досягнень у масове виробництво — основа благополуччя нації.
Тому в рамках даної програми ми ставимо перед собою завдання розвитку та підтримки науково-технічного прогресу. Для цього ми створюємо проекти, беручи участь в яких молоде покоління може розкрити свій внутрішній потенціал і направити його в правильне русло.
В рамках програми «Наука і техніка» ми реалізуємо проекти, які сприяють підняттю рівня культури в країні, направляємо, підтримуємо і мотивуємо авторські ідеї молодих винахідників, а також створюємо сприятливі умови для їх реалізації.
1
сприяти поглибленню наукових знань з використанням
ресурсів сучасних інформаційних технологій;
2
організовувати наукові заходи та навчальні хакатони,
які збиратимуть однодумців з метою — генерувати нові
креативні ідеї та втілювати їх у життя;
3 активізувати роботу фахових наукових об’єднань;
4
створити умови для реалізації наукових ідей
і розвитку цієї сфери.
Причини вибору програми нашим фондом:
• економічні: ми впевнені в тому, що інтелектуально розвинена нація здатна виробляти більш якісний продукт і в більшому обсязі, а це, в свою чергу, підніме рівень забезпеченості кожного окремого громадянина України;
• біологічні: люди, захоплені своєю професією, менше схильні до стресів і пригніченого настрою. Науково-технічний прогрес здатний вирішити численні проблеми біологічного характеру, що мають місце у сучасному суспільстві;
• іміджеві: розвиток науки в Україні позитивно впливає на імідж нашої країни в очах світової спільноти і відкриє перед нею нові перспективи розвитку.
Активізація «молодіжної науки» вже в найближчому майбутньому створить грунт для масштабних соціальних перетворень, які зроблять нашу країну процвітаючою!
Турбота про інших людей — основний обов'язок в житті кожної людини (Вудро Вілсон)
Турбота про старших стирає прірву между поколіннямі, допомагає долучітіся до мудрості віків, що передається від батька до сина і від матері до дочки. А це — безцінній досвід , який неможливо отриматі зі шкільних підручніків.
Традиція відношення з повагою до старших зародилася досить давно. Це не є свого роду обов’язком, як багато хто вважає. Адже кожен повинен представляти себе в більш дорослому віці і давати волю думкам, яке відношення він заслужив за пройдені роки.
Своїм прикладом правильного ставлення до старшого покоління ми хочемо передати естафету нащадкам, які також потім будуть ставитися і до нас. Саме тому пріоритетними напрямком нашої діяльності є — турбота, підтримка і надання уваги людям старшого віку. Наша глобальна мета — зробити людей старшого віку більш щасливими і потрібними, а також прищепити шанування і повагу молоді до них.
1
привернення уваги громадськості до життя людей
пенсійного віку, їхніх заслуг і надій;
2
активізація роботи тематичних об’єднань людей
похилого віку;
3
формування серед молоді системи цінностей,
побудованої на честі, шанування батьків і повазі
старшого покоління;
4 підвищення в суспільстві цінності сім’ї та вірності.
Взаємозв’язок поколінь сприяє їх самоідентифікації. Тільки спілкуючись зі своїм безпосереднім «продовженням», ми можемо дати об’єктивну оцінку своїм власним діям. Саме тому в рамках програми «Старше покоління – це ми в майбутньому» співробітники фонду мають намір:
Причини вибору програми нашим фондом:
• моральні: ми впевнені в тому, що збільшення кількості щасливих людей пенсійного віку змінить загальний вигляд нашої нації в кращу сторону. Літні люди гідні того, щоб до них прислухалися, про них дбали, дарували їм радість щодня!
• медичні: позитивне ставлення до життя сприяє поліпшенню стану здоров’я людини, а також збільшує стресостійкість в наше не мирний час;
• економічні: ми переконані, що люди, принципи життя яких побудовані на культурно-моральних цінностей, будуть з великим ентузіастом розвивати економічну сферу нашої країни, що призведе до збільшення забезпеченості кожного жителя;
• іміджеві: ми впевнені, що шанування літніх людей значно підніме імідж нашої країни в очах світової спільноти і відкриє перед нею нові перспективи розвитку.
У століття духовної кризи ми повинні знову і знову згадувати про вічні цінності, про наш борг перед тими, кому ми вдячні за наше сьогодення. Адже зовсім не складно підтримувати старих хорошими теплими словами, надавати їм посильну допомогу, проявляти увагу.
І все це ми можемо і повинні робити для них вже сьогодні: відвідати старих, допомогти їм, вислухати, організувати для них дозвілля і багато іншого. Це буде лише частинка нашого неоплатному боргу перед старшим поколінням, яка має колосальне значення.