Підведення підсумків конкурсу EcoNation
Конкурс на кращий еко-проект «EcoNation», організований Міжнародним благодійним фондом Гарних справ, успішно завершено. Всі заявки, надіслані до 31-го березня, візьмуть участь у фіналі конкурсу і будуть розглянуті членами журі. За умовами конкурсу, повинні бути визначені три переможці, які отримають кошти на реалізацію своїх екологічних проектів.
Дякуємо усім, хто проявив ініціативу і взяв участь в конкурсі. Це говорить про те, що сучасне покоління зацікавлене і стурбоване екологічною ситуацією на нашій планеті. А це означає, що рівень еко-свідомості людей постійно збільшується і суттєво впливає на формування екологічної культури та активної життєвої позиції по відношенню до глобальних питань, що стоять перед людством.
Список переможців буде оголошено до кінця квітня. А поки, пропонуємо Вам ознайомитися з учасниками конкурсу EcoNation, які надіслали нам свої креативні еко-ідеї!
Учасники конкурсу EcoNation
Мета: розробка кроссплатформенної гри, яка була б конкурента на ринку навчальних мобільних ігор і популярна серед молоді.
Мета: підвищити еко-свідомість споживачів при виборі торгових центрів.
Мета: підвищити самоповагу та екологічну відповідальність українців за ті землі, на яких вони проживають через цифрову трансформацію природоохоронних причорноморських територій України.
Мета: розробити технологію вирощування ріпаку гідропонним методом.
Мета: складання екологічного досьє досліджуваних підземних джерел питної води (колодязі, свердловини) Кіровоградської області та оцінка рівня водної нітратного навантаження на мешканців міста за допомогою моніторингу стану об’єктів на вміст нітритів і нітратів, а також організація еко-інформування і еко-навчання населення регіону.
Мета: формування у студентів екологічної культури та активної життєвої позиції, яка буде спрямована на збереження природи і допоможе у вирішенні питань поліпшення екологічної ситуації.
Мета: налагодження ефективної, якісної та оперативної взаємодії за допомогою інноваційних ІКТ, між представниками органів державної влади з питань природоохорони, природокористування та екологічної політики, громадськістю та підприємницьким співтовариством.
Мета: збір та утилізація автономних елементів живлення, здатних завдати непоправної шкоди довкіллю.
Мета: дати друге життя речам, які не використовуються, тим самим допомогти нужденним.
Мета: звернути увагу на проблему засміченості міських вулиць через функціональне рішення виготовлення та встановлення урн.
Мета: продемонструвати можливості використання відкритих (open-source) технологій для масового і доступного впровадження відновлюваних джерел енергії.
Мета: дати можливість молоді реалізувати свої ідеї та проекти, щодо екологічного кіно.
Мета: створення нового біорозкладаного утеплювача, як альтернативи пінопласту.
Мета: поширення ідеї життєдіяльністі виробництва, як екологічно орієнтованого.
Мета: вдосконалення процесів безпечного збирання і транспортування твердих побутових відходів.
Мета: створити відкритий інструмент для швидкого аналізу рентабельності різних енергоефективних заходів.
Мета: створення грунтової карти дендропарку Херсонського державного аграрного університету та удосконалення гідромеліоративної мережі.
Мета: отримання дешевої та екологічно чистої електроенергії.
Мета: створення інтерактивного web-ресурсу для розміщення фотографій і вказівки місцезнаходжень рослин, які ростуть в Україні, який дозволить підвищити рівень екологічних знань населення.
Мета: практична реалізація екологічних заходів, спрямованих на відновлення природних нерестовищ.
Мета: популяризація еко-культури серед населення України.
Мета: побудувати бюджетний екологічно чистий будинок.
Мета: спрямувати ресурс відпрацьованого пластику на проекти з розвитку локальних спільнот.
Мета: привернути увагу до проблем екології.
Мета: зробити світ чистішим.
Мета: забезпечення доступу до природоохоронної-екологічної інформації, шляхом використання
електронної карти, як інструменту для зберігання, розповсюдження і візуалізаціі даних.
Мета: відновити пошкоджені ліси і висадити ліс на землях природно-охоронних зон України.
Мета: розробка «розумних» нагрівачів, які самі регулюють свою роботу.
Мета: реалізація принципу «Утилізація сміття на місці його виникнення».
Мета: забезпечення обладнанням населення, приватних і державних підприємств для отримання відновлюваної енергії вітру.
Мета: впровадження екологічної паспортизації в сільськогосподарських підприємствах, з метою моніторингу та поліпшення екологічного стану природних ресурсів України.
Мета: мінімізувати забруднення навколишнього середовища від відпрацьованих батарейок.
Мета: досягти максимального очищення промислових вод того стану, щоб її можна було використовувати, як питну.
Мета: створити прозоре і просте рішення для парковок у місті.
Мета: зменшити викиди СО2 в атмосферу автомобілями.
Мета: залучення талановитих дітей, фіналістів різних конкурсів (IT та екологічних) і розкриття їх потенціалу з раннього дитинства, проводити для них хакатони з менторами, давати їм наставників, які їх ведуть, проводити екскурсії на айті підприємства і знайомити з організаціями які займаються екологією.
Мета: формування у людей екологічної культури та активної життєвої позиції по відношенню до глобальних питань, що стоять перед людством, змінити свідомість людей по відношенню до природи, до нашої планети.
Мета: автоматичне сортування відходів шляхом створення сміттєвого бака (контейнера) з вбудованою системою розподілу.
Мета: створення екологічної асоціації з метою обміну досвідом та вирішенням екологічних проблем шляхом залучення молоді до співпраці.