ГоловнаЦентр соціальних ініціатив.

Центр соціальних ініціатив.

ЦСС Центр соціальних ініціатив – це місце, де активні громадяни зможуть навчитися створювати ефективні соціальні проекти, дізнатися як допомагати так, щоб не зашкодити ні собі, ні іншим людям, знайти нових друзів, брати участь в різних масштабних проектах та робити світ кращим. Навчання проходить у форматі інтерактивних тренінгів. Програма розроблена професійними соціальними працівниками та психологами. Сучасна ситуація в Україні є досить складною: економічна криза, соціально-психологічна нестабільність, зниження рівня життя більшості населення, девальвація норм і цінностей у суспільстві. Ці проблеми серйозно відбились на психологічному та моральному самопочутті всіх верств населення. Але, хоч волонтерський рух з кожним роком набуває все більшого масштабу, існують проблеми, що гальмують його розвиток. Однією з проблем є недостатня обізнаність волонтерів з методами роботи з уразливими категоріями населення, організації раціональної, безпечної добровільної  діяльності. Проект направлений на вирішення цієї проблеми шляхом створення навчально-практичних центрів для волонтерів по всій Україні. У центрах волонтери навчаються проектному менеджменту у соціальній сфері та реалізації їх власних ініціатив. Ми впевнені, що вся соціально корисна робота, яку виконує добровільний помічник, має бути помічена та оцінена! Мета: Підвищення ефективності надання добровільної допомоги в Україні шляхом створення мережі навчально-практичних центрів соціальних ініціатив для волонтерів. Завдання:
 • створення регіональних центрів соціальних ініціатив;
 • вирішення проблем уразливих груп населення шляхом реалізації соціальних ініціатив.
 • підвищення мотивації молоді до доброчинної діяльності;
Навчання в центрі буде проходити в два етапи: I–й етап: 25 волонтерів зі всієї України пройдуть навчання за програмою «Від ідеї до дії» та реалізують проекти спрямовані на вирішення проблем соціально-вразливих верств населення. II-й етап: 20 осіб, що пройшли навчання в центрі соціальних ініціатив раніше та 5 волонтерів обраних на конкурсній основі зі всієї України пройдуть навчання за програмою «Створи свій центр соціальних ініціатив» та реалізують проекти щодо створення регіональних центрів соціальних ініціатив. Кожен із центрів протягом чотирьох місяців повинен буде розробити та реалізувати по 15 соціальних проектів, спрямованих на вирішення проблем соціально-вразливих верств населення, та подати найкращі з них на конкурс для отримання міні-гранту, який проводитиме Благодійний фонд Гарних справ. Таким чином буде реалізовано 375 соціальних ініціатив та підвищено компетентність 400 добровільних помічників у роботі з соціально-вразливою категорією населення. МИ ЦІНУЄМО ВАС І ПРОПОНУЄМО:
 • безкоштовне та якісне навчання;
 • забезпечення канцелярським приладдям, необхідні для реалізації вашої соціальної ініціативи;
 • подарунки за відповідальну і старанну роботу;
 • щомісячний вибір та заохочення кращого “Добровільного помічника місяця”;
 • цікаве дозвілля, особистісний розвиток та можливість провести час весело та з користю;
 • безкоштовне відвідування виставок, вистав та інших цікавих заходів.
ВИ ОТРИМАЄТЕ:
 • безцінний досвід роботи в благодійності;
 • можливість реалізувати свої креативні проекти;
 • можливість безкоштовно навчитися проектному менеджменту;
 • письмову рекомендацію від фонду для вашої подальшої успішної кар’єри;
 • можливість напрацювати якісне портфоліо;
 • можливість допомагати людям у великих масштабах;
 • Сертифікат про проходження навчання «Центру соціальних ініціатив».
Хто може приєднатися до ЦСІ: у нас немає вікових, професійних чи гендерних обмежень. Ви можете бути студентом, знаходитись на пенсії чи працювати у першокласній компанії, це не важливо, якщо ви відчули в собі потяг допомагати, то ми з радістю вас навчимо!   Приєднавшись до Центру соціальних ініціатив, ви станете частиною унікальної громадянської ініціативи, отримаєте підтримку відомої міжнародної благодійної організації, дружню команду, а також зможете самостійно реалізовувати нові корисні соціальні проекти! ДЛЯ ТОГО ЩОБ Взяти участь в Навчанні, ВАМ НЕОБХІДНО:
 1. Заповнити заяву добровільного помічника, ми включимо Вас до бази волонтерів, та будемо запрошувати на різні заходи.
 2. Записатися в «Школу соціальних ініціатив», якщо ви хочете пройти безкоштовне навчання. Реєстрація за посиланням .
Координатор проекту: Колісник Наталія E-mail: gd@good-deeds.ua Давайте разом робити гарні справи кожен день, щоб з любов’ю в серці будувати новий світ