Головна → новини

У Києві відбудеться фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health»

З 7 по 8 листопада, в галереї «Д12» (вул. Десятинна, 12) пройде фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health». На гостей чекають практичні знання з правильного харчування від кращих дієтологів та інших фахівців цієї галузі, доступ до найбільшого ярмарку здорових і органічних продуктів, кулінарні майстер-класи з приготування здорових страв, медичні консультації, дитяча зона і розваги.

 

Шостий фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health» змінить вже звичні стіни НСК «Олімпійський» на затишну локацію в духовному центрі Києва – на перетині Андріївського узвозу і вулиці Десятинної, в галереї «Д12». Входів на фестиваль буде два: головний – з вулиці Десятинної 12, і додатковий – в обхід Андріївської церкви, через «Алею художників».

 

Міжнародний благодійний фонд «Гарних справ» вже вп’яте плідно співпрацює з організаторами Фестивалю, адже тематика здорового способу життя гармонійно поєднується з його програмою «У здоровому тілі здоровий дух». Цього разу Фонд представляє Велику дитячу зону з активностями для наймолодших відвідувачів фестивалю.

 

На трьох поверхах галереї розташуються кілька тематичних зон Фестивалю:

 

1) На першому поверсі буде розташовуватися лекційна зона, в якій протягом двох днів дієтологи та інші фахівці цієї сфери навчатимуть гостей практичним знанням і основам правильного харчування. Тут також розташується затишна зона медитацій з музикою і йогою, де можна буде відпочити, попрактикуватися в йозі і випити чаю. Входити в цю зону краще з центрального входу по вулиці Десятинна, 12.

 

2) На другому поверсі гості поринуть в атмосферу кулінарного мистецтва і здорової їжі. Тут пройдуть кулінарні майстер-класи з дегустаціями від кращих українських шеф-кухарів і кулінарних блогерів. Відвідувачі фестивалю також зможуть стати свідками рекорду України на найдовший пиріг!

 

На цьому ж поверсі розташується «Здоровий фудкорт», де серед розмаїття напрямів і шкіл здорового харчування кожен гість зможе знайти щось для себе.

 

Зона відпочинку і Велика дитяча зона від МБФ «Гарних справ» будуть розташовані на цьому ж рівні. Тут мами зможуть зробити макіяж або зачіску, а діти відвідати майстер-класи, позайматися англійською та весело провести час.

 

3) На третьому поверсі на фанатів здорового способу життя чекає ярмарок здорових продуктів та зелених технологій, де буде представлено 50 магазинів і виробників. Тут можна буде придбати все: від проростків і готових продуктів до органічної косметики і техніки.

 

Більш детальна програма буде з’являтися на сайті фестивалю www.bff.kiev.ua і на сторінці фестивалю у Facebook: https://www.facebook.com/BestFoodFest

 

Квитки можна придбати за посиланням: https://1001bilet.ua/bron/event.php?id=2120&from_partener=1

 

 

Інформація:

Фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health»це платформа, на якій відвідувачі знайомляться зі світовими тенденціями в здоровому харчуванні, відвідують майстеркласи від кращих українських та європейських шефкухарів, лекції провідних дієтологів, спортсменів та фахівців зі здорового способу життя.

 

У рамках Фестивалю проходить «Ярмарок здоровя», який збирає під одним дахом виробників екопродукції та компанії, які представляють в Україні сектор зелених технологій і органіки.

 

Перший Фестиваль здорової їжі «Best Food Fest & Health» пройшов 3-4 березня 2012 року.