Головна → новини

Соціальний проект “До навчання готовий” Результати та враження.

?От і підійшла до завершення щорічна Благодійна акція «До навчання готовий» 2018?

В рамках цієї акції ми збирали канцелярські товари та шкільне приладдя для дітей соціально незахищених категорій, а саме категорій ВПО, СЖО.

Хочемо висловити свою щиру вдячність всім хто не був байдужим та взяв участь в акції. Зокрема, висловлюємо подяку нашим друзям та партнерам: компанії білої побутової техніки “Whirlpool”, Хабу щасливих людей «Твій простір», Громадській організації «Молодь в дії, Громадській організації «Відкритий світ», Клубу розумного відпочинку «Простір», Волонтерській платформі «Idea chat», ГО «Будуємо Україну Разом».

Дякуємо за вашу підтримку, милосердя та відкритість! Ви не просто професіонали своєї справи, ви- люди з великим серцем, які роблять цей світ кращим!❤️

Підводячи підсумки, з гордістю можемо сказати що зібрали цілих 500кг шкільного приладдя, яке було розсортовано працівниками фонду та волонтерами, і складено в пакунки, частину яких ми видали дітям категорії ВПО, які проживають в м.Київ(на фото), а частину відправили адресно. ??

Діти- це наше майбутнє! І для того аби воно було щасливим, яскравим та сонячним, ми хочемо бачити посмішки, які сяятимуть та грітимуть нас яскравіше та тепліше сонячного літа. Дитячі, щасливі посмішки, які йдуть вперед та прагнуть саморозвитку, вдосконалення себе та своєї країни.

Ми сподіваємось що змогли також зробити свій внесок, допомогаючи зібрати шкільне приладдя, яке неодмінно знадобиться здобуваючи знання в школі, садочку та інших навчальних закладах!

Бажаємо цікавого навчання та гарних оцінок,
З любов‘ю,
Міжнародний благодійний фонд Гарних справ.?