З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Волонтери
назад

Посилюючи регіональну взаємодію

Наприкінці березня у Вінниці відбулася презентація Центру соціальних ініціатив “Робимо світ краще” “Міжнародного благодійного фонду Гарних справ” в рамках семінару “Особливості роботи з сім’ями”, який відвідали близько 500 працівників соціальних служб зі всієї області.

Метою презентації було знайомство місцевих жителів з принципами волонтерської діяльності та запрошення до участі у соціальних проектах фонду.

Гостям представили напрямки роботи благодійного фонду, розповіли про останні досягнення Київських меценатів, а також про специфіку функціонування Центру.

Доповідач познайомила присутніх із широкомасштабними соціальними акціями та заходами, які протягом року здійснювали представники фонду, а також розповіла про значні можливості, які відкриваються перед тими, хто долучається до Центру ініціатив “Робимо світ краще”.

В кінці презентації доповідач висунула пропозицію ініціювати роботу волонтерських груп у містах області; слухачі радо підтримали цю ідею.

Таким чином, командою “МБФ Гарних справ” було зроблено перший важливий крок з розвитку волонтерства у Вінницькій області. Сподіваємось, що до гарних справ кожен день буде приєднуватись все більше і більше небайдужих українців! Заради таких результатів з любов’ю в серці ми будуємо новий світ!