З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!

Часті питання

назад

У даній рубриці Ви можете знайти відповіді на питання, пов’язані з діяльністю Фонду, процедурою подачі заявки на отримання гранту, строками та порядком отримання фінансової допомоги. Якщо Ви не можете знайти відповідь на Ваше запитання у даному розділі, Ви можете відправити нам своє питання за допомогою спеціальної форми зворотнього зв’язку, розташованої у розділі Контакти

Так, звичайно. Ми активно співпрацюємо і підтримуємо дружні відносини з іншими благодійними організаціями, бо розуміємо, що об’єднавши зусилля ми зможемо досягти кращих результатів. Крім того, ми готові до спільного фінансування соціально значущих проектів з іншими фондами та організаціями.

У той же час, фонд не співпрацює з організаціями, основна діяльність яких лежить у сфері політики чи релігії, а також з ініціативними групами та громадськими об’єднаннями, функціонуючими без державної реєстрації.

Наш фонд перебуває на повному самофінансуванні і самостійно залучає гроші. Ми реалізуємо свої проекти за рахунок залучення інвесторів, яким цікавий розвиток соціального сектора. Також команда фонду регулярно креативує та подає свої ідеї у вигляді грантів, які також можуть бути успішно профінансовані.

Ви можете відправити кошти на розрахунковий рахунок нашого благодійного фонду:

Реквізити:

Код ЄДРПОУ 33853059

Р / р 26009448519 в АТ «Райффайзен Банк Аваль»

МФО 380805

Якщо Ви бажаєте допомагати іншим людям, позитивно впливати на суспільство і будувати гідне майбутнє нашої країни, ми можемо запропонувати Вам унікальну можливість – стати волонтером БО “Міжнародний благодійний фонд Гарних справ”.

Наш благодійний фонд відкритий для співпраці з перспективними компаніями, охочими зробити свій внесок у справу благодійності. Сьогодні ми вже працюємо з десятками успішних компаній і Ви можете приєднатися до цього списку!

Ви можете задати нам своє питання за допомогою форми зворотного зв’язку, розташованої на сторінці “Контакти”

ПИТАННЯ ПО ЗАЯВКАМ НА ДОПОМОГУ