З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!

Географія проектів

назад

Благодійний фонд Гарних справ має статус міжнародного, що дає нам можливість створювати і реалізовувати глобальні проекти, які стосуються життєдіяльності всієї нашої планети.

Благодійний фонд був створений на території України і тут же розташований його адміністративний центр. Враховуючи те, що засновники та менеджмент фонду є громадянами цієї країни, перевага віддається все ж українським проектам. Наш досвід реалізації проектів на території України досить великий — Львів, Ніжин, Черкаси, Суми, Київ, Дніпропетровськ та інші міста. Отож, географічні кордони для нас відсутні, як внутрішні, так і зовнішні. Ми можемо організувати соціальну ініціативу в будь-якому місці!

Головна місія нашого благодійного фонду — сприяти глобальним позитивним змінам якості життя людей і світу в цілому. Тому ми готові розглянути і надати допомогу в реалізації проектів, діяльність яких буде спрямована на позитивні зміни в житті соціуму.

На сьогоднішній день, у нас вже є досвід реалізації успішних проектів в Грузії («З Хати На Канати» – http://home2ropes.org) і Палестині («Мости Дружби» – http://www.friendship.org.ua) . У майбутньому ми плануємо розширювати наші благодійні горизонти, тому ми перебуваємо в процесі безперервного розвитку, і раді будемо міжнародним партнерам, які готові поділитися своїм досвідом у сфері благодійності та внести нові ідеї і можливості у розвиток фонду. (Посилання «як стати партнером»)

Якщо Ви розділяєте нашу позицію і солідарні з цілями і місіями фонду — надсилайте свої пропозиції на нашу електронну пошту, адреса якої вказана в розділі «Контакти». Можливо, разом ми зможемо організувати і реалізувати масштабний проект, який зробить світ кращим!