З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ МИ
БУДУЄМО НОВИЙ СВІТ!
Поекти
назад

1000000 УСМІШОК

Новини проекту

Опис проекту

Проект «1000000 усмішок» створений для того, щоб дарувати позитив та гарний настрій, а також мотивувати людей усміхатися частіше. Реалізація проекту передбачає проведення позитивних флешмобів і соціальних заходів із залученням волонтерів, які будуть збирати фотографії усмішок людей. Зібрані усмішки можна буде побачити на сайті http://1million.com.ua, який виконує функцію комунікативної платформи для міжнародного обміну усмішками людей один з одним. Наприкінці проекту буде сформовано колаж усмішок у вигляді карти України і зафіксований Всеукраїнський рекорд зі збору 1000000 усмішок!

Актуальність проекту

Зараз більшість людей знаходиться в постійному стані стресу та роздратованості. Це безпосередньо впливає на їх фізичне і психологічне здоров’я. Виходом в даній ситуації є зміна їх способу мислення і відношення до оточуючого світу. Не секрет, що усмішка і позитивний настрій — є унікальними інструментами, які допоможуть вивести людину зі стану зневіри і дозволять поглянути на світ щасливим поглядом. Адже коли ми усміхаємося, наш організм автоматично перебудовується на позитивний лад!

Цілі проекту

– Зібрати 1000000 усмішок;

– Збільшити рівень емоційного задоволення життям суспільства;

– Реалізувати активності, спрямовані на поліпшення емоційного стану людей.

Партнери: «Kids Will», «Cup & Cake».

Цільова аудиторія: люди всіх вікових та соціальних категорій.

Географія проекту: Україна.

Дата проведення: 1 квітня 2014 року – теперішній час.

Статус проекту: активний.

Охоплення проекту: більше 100000 чоловік.

Результати проекту

– Проведено 14 соціальних активностей з метою збору усмішок жителів України;

– Залучено більше 1000 волонтерів до проекту;

– Формування в суспільстві позитивного ставлення до життя;

– Проведена головна соціальна ялинка країни «1000000 новорічних усмішок» для дітей соціальних категорій та дітей-переселенців зі сходу України.