ГоловнаЧеркаські школярі відзначили День здоров’я!

Черкаські школярі відзначили День здоров’я!

Нещодавно в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8 завдяки волонтерам Центру соціальних ініціатив «Робимо світ краще!» відбулося дивовижне свято – День здоров’я. Адміністрація навчального закладу із задоволенням відгукнулась на пропозицію Міжнародного благодійного фонду Гарних справ провести активності, що подарували численним учням незабутні миттєвості.

Програма заходу була розділена на два напрямки. Перший – для учнів початкових класів пройшов у вигляді гри-подорожі в країну здоров’я. Діти відвідували різні станції, де збирали пазли, відповідали на питання вікторини, розв’язували цікаві задачі, демонтували свою спритність і завзяття в ігрових конкурсах – одним словом, доводили, що здоров’я людини залежить від неї самої.

Учні ж старших класів мали нагоду стати учасниками веселої гри «Інтерни», під час якої вони знайомились з лікарськими професіями та пізнавали секрети збереження здоров’я та довголіття.

Наприкінці свята, всіх учнів об’єднав надвеселий квест «1000 000 усмішок». Під час його проведення діти дарували фотографам свої щирі усмішки, а за це отримували від волонтерів пам’ятні медалі, браслети, що сповнені теплом благодійний сердець! Заради щасливих та усміхнених облич, з любов’ю в серці ми будуємо новий світ!