ГоловнаТендер на закупівлю постільної білизни

Тендер на закупівлю постільної білизни

ТЕНДЕР ЗАВЕРШЕНО

ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури закупівлі (далі – "Оголошення")

 

Международный благотворительный фонд Хороших дел (далі – «ФОНД») оголошує конкурсні торги на закупівлю комплектів постільної білизни та предметів для сну та відпочинку.

Джерело фінансування закупівлі – дана закупівля здійснюється в рамках програм та проектів, що реалізовує Фонд, для підтримки вихованців дитячих будинків.

Опис позицій до закупівлі товарів: постільна білизна, матрац, подушка, ковдра та ін.

Обов’язкові технічні вимоги до товарів:  Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів:

  • Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам.
  • Право на здійснення підприємницької діяльності.
  • Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП (Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб та ФОП, свідоцтво про сплату єдиного податку-для ФОП).
  • Банківські реквізити.
  • Робота за безготівковим розрахунком.

Склад тендерної пропозиції:

  • Тендерна пропозиція у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
  • Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам
  • Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, які, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Контакти:

МБФ Гарних справ, Україна

03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 72

Тел.: +38 (044) 360 08 75

Факс: +38 (044) 529 62 64

E-mail: info@good-deeds.ua

 

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника: 

1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою.

2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність) .

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

МБФ Гарних справ, Україна  03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 72

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 08 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: «28» серпня 2013 року, до 16 год. 00 хв. за київським часом.

Методика обрання переможця конкурсних торгів:

Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

7. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться: 29 серпня 2013 року, о 15 год. 30 хв. за київським часом за адресою: МБФ Гарних справ, Україна  03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 72

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники. Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

Найбільш економічно вигідна тендерна пропозиція визначається Комітетом із затвердження закупівлі Фондом  серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 10 (десяти) днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 (п’ять) днів. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом оприлюднення на веб-сайті Фонду good-deeds.ua та шляхом надіслання відповідних повідомлень учасникам тендеру поштою або електронною поштою. Переможцю процедури закупівлі упродовж 3 днів з моменту визначення його переможцем буде надіслане електронною поштою письмове повідомлення про акцепт його пропозиції.