Главная → новости

(UA) Що таке БЛАГОДІЙНИЙ ЕТИКЕТ?

Извините, этот контент доступен только на Украинский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 
Якщо говорити про етикет в цілому, то нікому не секрет, що це сукупність правил поведінки, що регулює зовнішні прояви людських взаємин (поведінка в громадських місцях, поводження з оточуючими людьми, манери поведінки і тд).
Що ж таке благодійний етикет? – Безперечно, це поведінка людей, котрі дотичні до сфери благодійності – підопічних, бенефеціарів, благодійників і тд.
Ми не дарма хочемо роз’яснити дану тему, адже останнім часом неодноразово стикаємось із неприпустимою поведінкою, коли до нас привозять велику кількість пакунків із речима, а тим більше із взуттям, а потім кажуть що не будуть допомагати, а ви дівчата самі розвантажуйте Вантажівку, або пропонують щоб ми заплатили з свого карману прорабам з сусідньої новобудови і вони поносили,- не приємно.
Якщо берете відповідальність пожертвувати на благодійність, знайте що це благородна справа. Благородна від початку і до кінця, витримайтейсь, якщо взялись. Коли везете речі- зателефонуйте попередньо і дізнайтесь чи влаштовують Вас умови прийому, аби після викликаної доброї справи залишитись з гарним враженням і залишити гарне враження про себе.
Благородні справи мають бути благородні повністю!)