Главная → новости

(UA) Фізичні вправи в домашніх умовах. Як тримати себе в тонусі під час карантину?

Извините, этот контент доступен только на Украинский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ми знаємо, що багато хто переживає за набір ваги під час карантину, тому ділимось корисною інформацією із нашими підопічними – як тримати себе в формі та підсилити відчуття гармонії та легкості в домашніх умовах!

Заходи, спрямовані на боротьбу з поширенням коронавірусу, можуть призводити до зниження рівня фізичної активності. Спортзали закриваються, соціальні контакти заморожуються, самоізоляція сприяє знерухомленню.

Вчені нагадують, що серед факторів ризику тяжкого перебігу коронавірусу літній вік та супутні захворювання: гіпертонія, хронічні хвороби легенів і цукровий діабет. Такі люди повинні намагатися зміцнити себе, щоб мінімізувати ризик важкого перебігу інфекції у разі зараження.

Вчені підкреслюють, що за допомогою регулярних вправ помірної інтенсивності можна поліпшити стан серцево-судинної системи за місяць.
Домашні вправи повинні стати обов’язковою частиною домашньої ізоляції. Внесок у підтримання здоров’я робить будь-яка активність, у тому числі проста ходьба — вдома або на вулиці, якщо при ній можна уникнути контактів з іншими людьми.

Літнім людям можна рекомендувати більше рівно сидіти та робити дихальну гімнастику. Згідно з мета-аналізу, тренування дихальної мускулатури покращує стан ослаблених людей.

Ось декілька правил для того, аби тримати себе в формі під час карантину:

По-перше, варто дотримуватися режиму сну. Тобто лягати раніше, раніше вставати, спати не менше, аніж 8 годин. Якщо ми будемо цього дотримуватися, то у нас буде міцний імунітет. Також завдяки повноцінному сну ми будемо отримувати достатньо енергії і не будемо заїдати її нестачу. Як показує практика, що ті люди, які засинають надто пізно, або мають недостатньо сну, вони беруть енергію з додаткового джерела — їжі.

По-друге, варто зменшити на приблизно 30% споживання їжі, адже під час карантину ми менше рухаємося, тобто менше витрачаємо. Навіть якщо є прогулянки, то вони все одно не є рівноцінними тій інтенсивності, яка є у повсякденному житті.

Варто забезпечити хоча б мінімальну активність. Наприклад, прибирати вдома щодня. Якщо робити це під музику, то настрій буде покращуватися завдяки викиду ендрофінів в кров і ви працюватимете для запобігання депресивних станів.

Обов’язково робіть домашні тренування.

Пийте багато рідини, зокрема чисту воду або трав’яні чаї. Разом з тим обмежте вживання алкоголю. Якщо стресуєте, то краще візьміть антистресові природні препарати. Алкоголь — це зайві калорії, які швидко сприяють набору маси.

А найголовніше — налагодьте стосунки з близькими, рідними, коханими. Практика доводить, що якщо стосунки гарні, то ви маєте менше стресу. Організм функціонує ліпше. Дослідження свідчать, що у тих сім’ях, де панує любов, є підтримка, якість життя краща і менше серцево-судинних захворювань. Тому любіть одне одного, дотримуйтеся цих правил і все у вас буде добре.

📌Аби дізнаватися більше, переходьте на нашу сторінку в фейсбук: https://www.facebook.com/gooddeedsukraine/

https://t.me/blogukrblagodiynuka – тут Ви знайдете останні новини сфери благодійності, відкриєте для себе благодійність з іншого погляду і пізнаєте світ третього сектору очима благодійника, а також отримаєте порцію корисних порад на кожен день!

А якщо хочете активно брати участь в розвитку, опитуваннях та різних активностях від нашого Фонду – https://www.instagram.com/gooddeeds_ukraine/ – долучайтеся 📌