Главная → новости

(UA) Подарунки для чотирилапих!

Извините, этот контент доступен только на Украинский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Вчора, 10 червня, відвідали наших чотирилапих друзів Притулок для тварин “SOS Animals” в Пирогово .

Всі знають, що наш фонд займається гуманітарною допомогою одягом. Дуже часто наше прохання (чи умова ), що речі мають бути в гарному стані- не дотримується, або ж наші поняття про «гарний стан» розходяться. Тобто, наприклад, з трьох тонн одягу – одна тонна- це речі, які в силу наших принципів та моральних цінностей, не можемо передавати людям, як допомогу (одяг з плямами, кошлатий, з дірочками, затяжками і тд).

Нещодавно наші партнери підкинули нам дуже гарну ідею- відвозити ось такий «непідходящий» одяг .

Там він стане в пригоді і для персоналу, що взаємодіє в день з сотнями тварин і звичайно одяг рветься, брудниться швидко, і головне- собакам спати всеодно на ковдрі в дірочки чи в пляму- головне, аби м‘яке.

Уявіть- більше 1000 собак та кілька сотень котів.

Тож від тепер періодично будемо навідуватися, якщо хтось хоче допомогти також – можете привезти допомогу нам в офіс, або передати на пряму 🖐🏻

І найголовніше- всі мешканці цього притулку мріють про господаря, тому якщо Ви також давно хотіли чотирилапого друга – Вам сюди.