Главная → новости

(UA) онлайн-конференція для підопічних МБФ Гарних справ з приводу надання громадянам з інвалідністю соціальної та правової допомоги.

Извините, этот контент доступен только на Украинский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

20 квітня ми спільно із

Лівобережний київський місцевий центр з надання БВПД

провели онлайн-конференцію для підопічних МБФ Гарних справ з приводу надання громадянам з інвалідністю соціальної та правової допомоги.

Попередньо всі підопічні заповнили онлайн-форму, де могли виокремити та сформувати запитання, на які хочуть почути відповіді від директора та співробітників Центру.
Конференція тривала близько 2-х годин, адже було задано чимало питань, на які всі бажаючі отримали відповіді, згідно діючого та актуального законодавства.
Питання звучали з приводу забезпечення дітей з інвалідністю засобами індивідуального кристування, інвалідними візками, путівками на оздоровлення до санаторно-курортних закладів.
Щиро вдячні директору Лівобережного центру з надання БВПД – Бурчак Лесі, а також співробітникам Центру: Юрію Чуприну, Марині Сидоренко, Вікторії Резніченко, адвокату Ларисі Вербіло, котрі надали юридичні поради та консультації з проблемних питань нашим підопічним.
Завжди раді нашій плідній та корисній співпраці!