Главная → новости

(UA) КОНКУРС ЕСЕ “ЄДИНА КРАСА- ЦЕ ЗДОРОВ’Я”

Извините, этот контент доступен только на Украинский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 
В рамках програми Фонду “В здоровому тілі здоровий дух” ми розпочинаємо Всеукраїнський конкурс есе для дітей шкільного віку, що належать до вразливих соціальних категорій (діти з багатодітних сімей; діти та молодь з інвалідністю; малозабезпечені; діти, що знаходяться під патронатом, діти позбавлені батьківської опіки та піклування). Діти та молодь з інвалідністю не мають вікових обмежень для участі в конкурсі.
Конкурс проводиться в період з 15 лютого по 19 березня 2021 року. Початок прийому робіт – 15 лютого 2021 року, закінчення прийому – 19 березня 2021 року, визначення та оголошення переможців – 20-24 березня 2021 року.
Конкурс проводиться в 3 етапи:
Перший етап – Журі перевіряє роботи на відповідність зазначеним в Положенні вимогам;
Другий етап – Журі визначає найкращі есе, які допускаються до фіналу Конкурсу (лауреати Конкурсу);
Третій етап – серед есе, які були допущені у фінал, Журі визначає переможців конкурсу (відповідно І, ІІ та ІІІ місця).
Критерії оцінювання робіт:
– відповідність теми есе меті та умовам Конкурсу;
– актуальність, новизна ідеї;
– креативність та оригінальність;
– наявність власної аргументованої точки зору;
– логічність викладення змісту;
– наведення прикладів з життя.
Конкурсні роботи приймаються на електронну скриньку gooddeeds.ua@gmail.com з позначкою в темі повідомлення “КОНКУРС ЕСЕ”. До роботи прикріплюється скан- копія або якісне фото документа, що посвідчує статус особи і відповідає цільовій категорії учасників конкурсу.
Учасники, які зайняли призові місця нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня та цінними подарунками.
Роботи учасників конкурсу будуть розміщені на сайті та соціальних мережах Благодійної організації “Міжнародний благодійний фонд Гарних справ”.
Результати конкурсу будуть публічно оголошені на медіа ресурсах організаторів. Переможцям конкурсу будуть відправлені дипломи та подарунки поштою протягом 5 робочих днів після оголошення результатів.
Довідка за телефоном: (044) 289 00 79