Главная → новости

(UA) В гостях у наших любих партнерів та друзів – Замкнені / Взаперти / Locked !

Извините, этот контент доступен только на Украинский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Цього разу наші підопічні поринули в світ квест-кімнати Монстрополіс 😍

А чого боялися в дитинстві саме Ви? Темряви? Заглянути до шафи? Або висунути ногу з-під ковдри? Все це через монстрів, які ховалися в темряві, шафі або під ліжком. Вони величезні, кудлаті, з великими кігтями та зубами. А ще – вони реальні, і живуть в паралельному світі.
Але ще моторошніше, коли монстри – це ви самі. І вам треба вміти лякати дітлахів, щоб добувати енергію. У іншому випадку – краще навіть не думати, що з вами зроблять інші монстри…

Наші підопічні чудово справилися із завданням та пройшли квест до кінця 💪🏼🥰

Дякуємо друзі, за шалені емоції наших підопічних 🤩🤩🤩

Що може бути нуднішим та звичнішим, ніж ліфт? Якщо тільки він не застряг. В ньому можна знайти приховані особливості, він починає спілкуватись з пасажирами. І краще вам не знати, що він з вами зробить, якщо ви не встигнете вийти за 45 хвилин.

Але ж наші підопічні – розумнички, і завдяки злагодженій роботі своєї команди впоралися всього за 30 хвилин 🖐

На тлі залишків цивілізації і постапокаліптичних пусток секретний бункер може здатися справжнім ковчегом.
Але якщо ковчег виявиться насправді смертельною пасткою?

Але наші – змогли та виконали всі завдання, вийшовши з квест-кімнати раніше наданого часу, що неодноразово доводить, що наші підопічні – великі молодці, котрим не страшні навіть наслідки світової катастрофи!

Саме такі квест-кімнати проходили наші підопічні і лишились лише з позитивними емоціями!