Головна«Включи життя»: серія мотивуючих вебінарів!

«Включи життя»: серія мотивуючих вебінарів!

Опис проекту

Проект «Включи Життя» створений спеціально для того, щоб зробити людей творцями свого життя, а саме життя яскравіше і яскравіше шляхом проведення навчальних, реабілітують курсів комплексних позитивних вебінарів, які допоможуть людині виробити корисні звички, стати здоровішими, пробудити мотивацію до життя, віру в себе

Курс вебінарів складається з 4 блоків, по 3 вебінару в кожному:

- Здорове харчування і здоровий спосіб життя

- Лідерство

- Вплив думок на здоров'я людини

- Як вийти з кризи

Курс вебінару спрямований на те, щоб витягнути людину із стану безвиході, відродити віру в себе, набути впевненості у свої сили, а також допомогти вибрати напрямок свого розвитку.

Актуальність

Нестабільна ситуація в країні істотно впливає на рівень і якість життя людей. В результаті чого, багато виявляються в пригніченому і занепадницькі стані. Однак, це не привід падати духом і впадати в депресію, адже життя людини залежить не від обставин, а в першу чергу від його думок, вчинків і сприйняття світу. І найкраще, що можна зробити для подолання кризи - це продовжувати рух, витягуючи уроки і виводячи своє мислення на якісно новий рівень.

Проект покликаний допомогти людям знайти правильний шлях, навчиться жити усвідомлено, мислити позитивно і зробити себе і світ краще. Проект націлений на те щоб, не тільки ознайомити, а й навчити, адже курс проводять кращі психологи і фахівці в області коучингу, здорового способу життя та здорового харчування, до того ж проект безкоштовний.

Мети проекти: - формування позитивного світосприйняття і корисних звичок;

- Підняття віри в себе і розширення внутрішньої свободи;

- Підвищення відповідальності за свої дії і вчинки;

- Прийняття себе та світу, підвищення мотивації до усвідомленої щасливого життя.

Цільова аудиторія: Люди у віці від 24 до 65 років, які перебувають у важких життєвих обставинах і які хочуть змінити своє життя в кращу сторону, поліпшити своє здоров'я і почати жити усвідомлено (незаможні люди, вимушені переселенці)

Географія проекту: Україна.

Дата проведення: 20 березня 2015 - 1 червня 2015.

Статус проекту: активний.

Охоплення проекту: до 1000 осіб.

ВАЖЛИВО: Проект аполітичний і не підтримує жодну сторону в політичному протистоянні. На вебінарах не будуть зачіпатися теми патріотизму та агресії. Також проект не пропагує жодну з релігій, не займається просування комерційних і некомерційних структур, не нав'язує і не пропонує вживання медикаментів, БАДів та інших лікарських препаратів.