ГоловнаАдресна допомога

Адресна допомога

Надана допомога - Корисні посилання Адресна допомога — це програма нашого благодійного фонду, спрямована на підтримку конкретних людей або організацій, які потребують допомоги тут і зараз. Ми допомагаємо тим, хто зіткнувся з ситуацією, що вимагає точкового втручання та допомоги ззовні. Звертаємо Вашу увагу на те, що у зв'язку з обмеженістю ресурсів Фонду ми не розглядаємо заявки, пов'язані з медициною і здоров'ям, так як це роблять майже всі інші фонди. Ми сфокусували свою діяльність на соціальних аспектах, щоб наша робота була максимально ефективною. Також Фонд не розглядає звернення по благодійну допомогу від комерційних підприємств та фізичних осіб-підприємців. Заявки приймаються від осіб, які не займаються підприємництвом, а також від благодійних та інших неприбуткових організацій. Пріоритет у наданні адресної допомоги віддається фінансуванню системних рішень, які усувають причини соціальних проблем. В рамках даної програми допомога надається в першу чергу для вирішення питань, пов'язаних з утриманням дітей, функціонуванням шкіл, дитячих будинків, садків та інших спеціалізованих установ. При складанні заявки на адресну допомогу дотримуйтеся, будь ласка, наступних рекомендацій: 1) Заявка повинна максимально чітко відображати Вашу ситуацію. 2) Ваше звернення повинно бути лаконічним, змістовним. Пропонований план:
  • Який програмі "Міжнародного благодійного фонду Гарних справ" відповідає Ваше звернення.
  • Лаконічно описати свою нужду.
  • В який термін Вам необхідна допомога.
  • Очікуваний результат.
  • Яка аудиторія буде охоплена адресною допомогою (кількість людей).
3) У зверненні вказати:
  • Максимально детальну контактну інформацію: повну поштову адресу з індексом, електронна адреса (email), контактні телефони.
  • Якщо допомога стосується дитини: ім'я, прізвище, по батькові дитини, дату його народження.
  • Матеріальний стан сім'ї (можна копії документів).
Заявки, заповнені з урахуванням даних рекомендацій, розглядаються експертною комісією фонду в максимально оперативно. "Міжнародний благодійний фонд Гарних справ" залишає за собою право на публікацію Вашої заявки на своєму сайті до або після її розгляду. Якщо Вам або Вашим близьким необхідна допомога, просимо направляти письмове звернення на адресу: БО "Міжнародний благодійний фонд Гарних справ", вул. Червоноармійська, 72, 10 поверх, оф. 6, м. Київ, Україна, індекс 03150 або на zayavki@kondakov.ua

УВАГА! Всі заявки на отримання адресної допомоги розглядаються

ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ЗАПОВНЕННЯ і відправки нам 

бланка листа-звернення або спеціальної онлайн-форми.

Ми обов'язково повідомимо про затвердження Вашої заявки,

після чого Вам потрібно буде заповнити інші документи