Головна → новини

Правила прийому адресної допомоги

 
Про програму: Адресна допомога надається в рамках однієї із програм Фонду – “Від щирого серця”, та має на меті гуманітарну підтримку нашої цільової категорії – сімей СЖО (малозабезпечені, патронатні і тд), та сімей, що виховують дітей з інвалідністю.
Ми маємо лише один пункт збору в Україні: м.Київ, вул.Саксаганського, 77, та працюємо лише за попередньою домовленістю за номером телефону: 044 289 00 79.
Зверніть увагу, що речі слід привозити САМОСТІЙНО до пункту збору (дуже часто звучить питання, чи ми не їздимо і не збираємо по адресах по Києву – НІ! Цього не робить жодна організація в Україні!) , а якщо таких речей чималий масштаб, то потрібно допомогти їх підняти на 4 поверх 🙂
По мірі накопичення речей наша команда ретельно їх фасує (без благодійників, що їх привозять!) по пакунках згідно вікової категорії та розмірів, що вказані на одязі (видача згідно розмірів, що вказують наші підопічні в листах-зверненнях!). Якщо це взуття, техніка та інші побутові речі – видаємо по окремості згідно бронювання в чатах Вайбер наших підопічних. Також, ми безперервно ведемо журнал видачі адресної допомоги, аби прослідковувати частоту видачі та мати щомісячну звітність у точних цифрах. Також всіх фіксуємо на фото, які ви можете переглядати на наших соціальних мережах!
Тож як організувати збір компанії чи організації?
Все досить просто:
1. Зв’яжіться з нами для вияснення всіх деталей (тривалість збору, спосіб доставки і тд) : 044 289 00 79.
2. В термін, в який ми з вами визначимо, буде збиратися допомога, ваша компанія організовує збір серед працівників та всіх небайдужих.
3. За день до приїзду, слід зконтактуватися з відповідальною особою та вияснити чи нічого не змінилося, аби наша співпраця пройшла якомога відповідальніше та якісніше.
4. Якщо все в силі – ми на вас чекаємо в зазначений час, ви привозите речі (але не забувайте, що їх потрібно нам допомогти підійняти на 4 поверх), згружаєте – ми робимо спільне фото.
5. Згадуємо вас на всіх наших інформаційних ресурсах як партнерів нашої програми – “Від щирого серця”.
Ось і все. А все тому, що “Робити добрі справи – легко!”