Головна → новини

Що таке БЛАГОДІЙНИЙ ЕТИКЕТ?

 
Якщо говорити про етикет в цілому, то нікому не секрет, що це сукупність правил поведінки, що регулює зовнішні прояви людських взаємин (поведінка в громадських місцях, поводження з оточуючими людьми, манери поведінки і тд).
Що ж таке благодійний етикет? – Безперечно, це поведінка людей, котрі дотичні до сфери благодійності – підопічних, бенефеціарів, благодійників і тд.
Ми не дарма хочемо роз’яснити дану тему, адже останнім часом неодноразово стикаємось із неприпустимою поведінкою, коли до нас привозять велику кількість пакунків із речима, а тим більше із взуттям, а потім кажуть що не будуть допомагати, а ви дівчата самі розвантажуйте Вантажівку, або пропонують щоб ми заплатили з свого карману прорабам з сусідньої новобудови і вони поносили,- не приємно.
Якщо берете відповідальність пожертвувати на благодійність, знайте що це благородна справа. Благородна від початку і до кінця, витримайтейсь, якщо взялись. Коли везете речі- зателефонуйте попередньо і дізнайтесь чи влаштовують Вас умови прийому, аби після викликаної доброї справи залишитись з гарним враженням і залишити гарне враження про себе.
Благородні справи мають бути благородні повністю!)