Головна → новини

ПРАВИЛЬНО ПОДАНА ІНФОРМАЦІЯ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

ПРАВИЛЬНО ПОДАНА ІНФОРМАЦІЯ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

Ми завжди дбаємо про наших підопічних та максимально доступно хочемо донести інформацію, що безпосередньо їх стосується та може вплинути на подальше життя: зміни в законодавстві, різні поради та рекомендації

В наших друзів та партнерів Лівобережний київський місцевий центр з надання БВПД кожного дня оновлюється лише актуальна та корисна інформація щодо різних правових питань.

Відео – один із найзручніших форматів подання інформації, адже вміщає в себе стислість, доступність та повну відповідність до тієї чи іншої теми, тому на сторінці Лівобережний київський місцевий центр з надання БВПД є безліч відео-пояснень з різних правових питань, зокрема:

🤔Як людина може захистити, або відновити свої права?

🤔Допомога ВПО в отриманні документів, що засвідчують факт смерті та народження на тимчасово окупованій території України.

🤔Як отримати статус біженця та шукача притулку в Україні? Куди звертатись та які документи надавати?

🤔Структура пенсійної виплати. Порядок проведення обчислення пенсії.

Та багато-багато іншого.

Відповіді на питання надають виключно спеціалісти в даній сфері, тому можете бути цілком певні у відповідності інформації до чинного законодавства.

Ми знаємо, як для Вас важливо отримувати інформацію вчасно, доступно та по-максимуму актуально, тому безумовно рекомендуємо слідкувати за новинами наших друзів та партнерів та бути вкурсі всіх новин сьогодення – Лівобережний київський місцевий центр з надання БВПД