Головна → новини

онлайн-конференція для підопічних МБФ Гарних справ з приводу надання громадянам з інвалідністю соціальної та правової допомоги.

20 квітня ми спільно із

Лівобережний київський місцевий центр з надання БВПД

провели онлайн-конференцію для підопічних МБФ Гарних справ з приводу надання громадянам з інвалідністю соціальної та правової допомоги.

Попередньо всі підопічні заповнили онлайн-форму, де могли виокремити та сформувати запитання, на які хочуть почути відповіді від директора та співробітників Центру.
Конференція тривала близько 2-х годин, адже було задано чимало питань, на які всі бажаючі отримали відповіді, згідно діючого та актуального законодавства.
Питання звучали з приводу забезпечення дітей з інвалідністю засобами індивідуального кристування, інвалідними візками, путівками на оздоровлення до санаторно-курортних закладів.
Щиро вдячні директору Лівобережного центру з надання БВПД – Бурчак Лесі, а також співробітникам Центру: Юрію Чуприну, Марині Сидоренко, Вікторії Резніченко, адвокату Ларисі Вербіло, котрі надали юридичні поради та консультації з проблемних питань нашим підопічним.
Завжди раді нашій плідній та корисній співпраці!