Головна → новини

Літо 2021 в мбф гарних справ. звіт.

Літо 2021, яке воно?
1 вересня – не час сумувати, а саме вдалий момент згадати своє, найкраще, літо 2021, перезавантажитись і з новими силами розпочати новий навчальний рік!
Зізнаємось, це літо для МБФ Гарних справ було одним із найкращих тому, що..
..своє літо ми розпочали з фотопроекту до Дня захисту дітей “Маю права. Маю обов’язки”, аби привернути увагу батьків на важливість даної теми.
..4 червня ми відкрили збір канцелярського приладдя до щорічної благодійної акції “До навчання готовий” та до 20 серпня активно долучали всіх бажаючих.
..працювали навіть у вихідні дні, аби наша клопітка праця була максимально корисною.
..надали масштабну адресну допомогу для наших друзів ГО “Свічадо” до Житомирської області та ГО “Фонд інвалідів Чорнобиля” Оболонського району М. Києва.
..надали практику студентам та ознайомили практикантів із роботою нашого Фонду, залучили їх до наших програм та надали змогу відчути себе в ролі працівника благодійного фонду.
..кілька разів проводили відеоконференцію наших підопічних з юристами та консультували з правових питань.
..за 1 робочий тиждень видали щонайменш 60 індивідуальних наборів спортивного одягу підопічних від наших постійних партнерів.
..відшуміли цілих 7 днів на Atlas Weekend та залучили тисячі людей робити гарні справи разом із нами.
..видали канцелярію близько 120 дітлахам та з новими силами відкрили сьогодні збір адресної допомоги.
Попри ці завдання ми щодня консультували наших підопічних, благодійників з приводу різних ньюансів роботи нашого фонду, срртували та складали канцелярське приладдя до акції, максимально корисно та активно вели наші соціальні мережі, а також виконували безліч організаційної та адмінстративної роботи.
Дякуємо всім, хто був разом із нами ❤