Головна → новини

Допомога для особливої сім’ї

 
Міжнародний благодійний фонд Гарних справ ніколи не може стояти осторонь проблем, які стосуються особливих діток та родин, тому цього разу пакунки з допомогою поїхали до Смт.Романів, Житомирської області, де проживає одинока мама разом із своєю донечкою, котра має страшний діагноз – Тетрада Фалло (порок серця), а зовсім нещодавно встановили страшний діагноз самій мамі Сніжані – Лімфома Ходжикіна (3 стадія), через що сім’я часто перебуває у лікарнях, та не має змоги дозволити собі елементарні побутові речі.
Саме зараз жінка проходить курс лікування та хіміотерапії, через що в житті сім’ї дуже складний період та складне матеріальне становище, через яке мама не може дозволити придбати необхідні речі для повноцінного функціонування та проживання.
Сім’я потребує:
Речі (дівчинка – 128 р, можна трішки більший, мама – 54-56р.)
Взуття (дівчинка – 30-31р, мама – 38р.)
Продукти харчування
Миючі засоби
Засоби гігієни
Канцелярію для дівчинки
Варіанти допомоги:
1.Привезти необхідні зазначені речі до нашого офісу, а ми самостійно перенаправимо на потрібну адресу.
2.Самостійно переслати речі (за адресою – пишіть в повідомлення)
3.Якщо Ви проживаєте недалеко та готові самостійно відвезти допомогу сім’ї – зв’яжіться з нами, і ми обов’язково допоможемо Вам це зробити.
Можливо хтось має бажання та змогу допомогти фінансово – всі реквізити надамо особисто в повідомлення, або за номером телефону: 044 289 00 79.
Ваша допомога – неймовірно важлива!