Home → news

(UA) Шановні наші заявники!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Щасливі вас повідомити, що ми вже відправили травневу допомогу 40 аплікантам і відтепер процес відмітки у «Статусі заяв» продовжується.

Упродовж декількох тижнів ви з легкістю віднайдете себе з відповідною відміткою, а значить вашу заявку ретельно вивчають та пошуки ресурсів для надання допомоги саме для вас – розпочато!

Фонд Гарних справ нагадує, що збір документів необхідний для звітності. Згідно податкового кодексу (Порядок оподаткування благодійної допомоги визначений п. 170.7 ст.170 ПКУ) МБФ Гарних справ в кінці кожного кварталу подає звіт 1-ДФ, де вказує дані про апліканта (паспортні дані та ідентифікаційний код) і суму наданої їм благодійної допомоги.

У свою чергу ми гарантуємо повну конфіденційність ваших особистих даних, і, за бажанням заявника, з радістю можемо заключити договір.

МБФ Гарних справ відкритий і йде на зустріч кожному, задля вашого спокою та довіри!