Home → news

(UA) СЕМІНАР-ЗУСТРІЧ «ВИБІР ПРОФЕСІЇ У СУЧАСНОМУ СВІТІ»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

23 червня 2016 року у рамках проекту Центр соціальних ініціатив було відкрито клуб «Мудрих батьків». Перша тема, яку було розглянуто – «Вибір професії у сучасному світі».

Організатор клубу – Юлія Гурневич, практикуючий психолог, професіональний консультант по вибору професії і плануванню кар’єри, автор і розробник профорієнтаційних тестів та програм для дорослих та дітей, тренер з багатолітнім досвідом.

Завдяки даному заходу батьки дізналися, у якому віці дітям варто дізнаватися про масштабний світ професій, як допомогти своєму нащадку визначити свої інтереси та захопити його.

У заключній частині зустрічі ми усією командою розробили пам’ятку для батьків для полегшення процесу та правильного вибору професії своїх дітей!

Усі присутні тепер точно знають, які компоненти важливі при виборі справи свого життя: інтереси та захоплення, навики та таланти, а також актуальність той чи іншої професії.