Home → news

(UA) Ми завітали до Володарської школи-інтернат

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

8 серпня 2016 року МБФ Гарних справ у особі Пєтушкової Олександри разом з колективом Благодійного фонду «Мир і добро» відвідали Володарську загальноосвітню санаторну школу-інтернат І-ІІІ ступенів – єдиний комунальний заклад у Київській області для дітей з проблемними хронічними захворюваннями верхніх дихальних шляхів.

Ціллю нашої поїздки була передача необхідних ліків для лікування діток. А для діток старшого віку, що проживають у даній школі, ми провели навчальну карткову гру по вивченню соціальних прав – «Країна Гідності».

«Країна Гідності» – це карткова гра, учасники якої у ролі членів парламенту вигаданої однойменної країни ухвалюють рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

МБФ Гарних справ спільно з БФ «Мир і добро» виражаємо вдячність ТОВ «Алафа» за виділені кошти, завдяки яким даний захід став можливим.

Окрему подяку виражаємо БФ «Мир і добро», а також привітному колективу Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів, зокрема, директору, Косовському Анатолію Івановичі, та головному лікарю, Греш Олені Леонідівні, за теплий прийом.