Home → news

(UA) Стань нашим волонтером!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Волонтерство – чудова можливість бути корисним!

Чому?

1.Волонтери витрачають власний час, вкладаючи сили у вирішення соціально важливих проблем. Тому вони, безперечно, заслуговують на повагу й таке ж ставлення, як і до штатних працівників.

2. Волонтери мають право на відшкодування збитків (наприклад, витрат на харчування, якщо діяльність триває більше чотирьох годин, витрат на проїзд до місця надання допомоги), на отримання повної та достовірної інформації про місце, час та умови волонтерської діяльності. Також, якщо ви студент та напрям вашої допомоги відповідає напряму вашої спеціальності, то це може бути зараховано вам як практика.

3. Волонтерство — це про можливості, набагато важливіші разового прибутку. А ще досвід і знайомства, набуті під час волонтерства, можуть стати в нагоді у різних життєвих ситуаціях.

4. Волонтерські організації часто арелігійні й аполітичні. Вони побудовані на добровільній взаємовигідній співпраці, але ніяк не на маніпуляціях і вимаганні. Усі завдання волонтери виконують тільки за своїм бажанням, а замість обмежень отримують тільки можливості для саморозвитку.

5. Кожен реалізовує себе по-різному. Наприклад, допомагає безпритульним, пенсіонерам чи хворим дітям, захищає права тварин чи підтримує еко-рух.

Пропонуємо стати нашим волонтером та робити гарні справи разом з нами:

1. На головній сторінці сайту натисніть кнопку “Стати волонтером”.
2. Заповніть запропоновану форму та надішліть заявку.
3. Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш менеджер та вияснить всі деталі, додавши до нашого чату в Телеграмі.
4. Слідкуйте за новинами та подіями на наших соціальних мережах.