Home → news

(UA) ПРАВИЛЬНО ПОДАНА ІНФОРМАЦІЯ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ПРАВИЛЬНО ПОДАНА ІНФОРМАЦІЯ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

Ми завжди дбаємо про наших підопічних та максимально доступно хочемо донести інформацію, що безпосередньо їх стосується та може вплинути на подальше життя: зміни в законодавстві, різні поради та рекомендації

В наших друзів та партнерів Лівобережний київський місцевий центр з надання БВПД кожного дня оновлюється лише актуальна та корисна інформація щодо різних правових питань.

Відео – один із найзручніших форматів подання інформації, адже вміщає в себе стислість, доступність та повну відповідність до тієї чи іншої теми, тому на сторінці Лівобережний київський місцевий центр з надання БВПД є безліч відео-пояснень з різних правових питань, зокрема:

🤔Як людина може захистити, або відновити свої права?

🤔Допомога ВПО в отриманні документів, що засвідчують факт смерті та народження на тимчасово окупованій території України.

🤔Як отримати статус біженця та шукача притулку в Україні? Куди звертатись та які документи надавати?

🤔Структура пенсійної виплати. Порядок проведення обчислення пенсії.

Та багато-багато іншого.

Відповіді на питання надають виключно спеціалісти в даній сфері, тому можете бути цілком певні у відповідності інформації до чинного законодавства.

Ми знаємо, як для Вас важливо отримувати інформацію вчасно, доступно та по-максимуму актуально, тому безумовно рекомендуємо слідкувати за новинами наших друзів та партнерів та бути вкурсі всіх новин сьогодення – Лівобережний київський місцевий центр з надання БВПД