Home → news

(UA) Пожервувати не можна викинути!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 
Так, ми хочемо трішки поговорити про речі, які нам жертвують благодійники. Кожного разу, коли до нас телефонують чи пишуть на соціальні мережі, ми наголошуємо, що речі приймаємо лише в гарному стані.
Коротко пояснимо чому: Речі, які ви нам приносите ми в накоротші терміни всією командою ретельно фасуємо та віддаємо нашим підопічним. Неодноразово нам приносили порваний одяг, взуття без підошви, ляльки без голови чи ніг, побитий посуд. Як Ви гадаєте, такі речі стануть комусь у нагоді? – Звісно, НІ.
Ми – благодійна організація, але аж ніяк не сортувально-переробний пункт або ж смітник.
Також, велику роль відіграє наше розташування – 4 поверх офісного приміщення в центрі міста, і можете собі уявити, коли нам приносять 8 мішків адресної допомоги, з яких ми маємо викинути щонайменше – 5 (гадаємо, нікому не секрет, що наш персонал складається із осіб жіночої статі – і так, нам буває ну дуже важко це все винести власноруч!).
Або інша ситуація, чи буде приємно людям, котрі отримують пакунки, прийти додому і виявити те, що вони додому принесли розбиту чашку, іграшки без частин тіла та повністю обмальований альбом і олівці, які струхли? – Щоб зрозуміти, просто поставте себе на їх місце.
Перед тим, як везти речі, перевірте, чи немає їх у списку тих, які ми НЕ приймаємо: https://www.facebook.com/gooddeedsukraine/posts/3635439236543275
В першу чергу це говорить про нашу з Вами відповідальність та чемність!)
Давайте дбати один про одного з користю!)
На зображенні може бути: toy