Home → news

(UA) Допомога для особливої сім’ї

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 
Міжнародний благодійний фонд Гарних справ ніколи не може стояти осторонь проблем, які стосуються особливих діток та родин, тому цього разу пакунки з допомогою поїхали до Смт.Романів, Житомирської області, де проживає одинока мама разом із своєю донечкою, котра має страшний діагноз – Тетрада Фалло (порок серця), а зовсім нещодавно встановили страшний діагноз самій мамі Сніжані – Лімфома Ходжикіна (3 стадія), через що сім’я часто перебуває у лікарнях, та не має змоги дозволити собі елементарні побутові речі.
Саме зараз жінка проходить курс лікування та хіміотерапії, через що в житті сім’ї дуже складний період та складне матеріальне становище, через яке мама не може дозволити придбати необхідні речі для повноцінного функціонування та проживання.
Сім’я потребує:
Речі (дівчинка – 128 р, можна трішки більший, мама – 54-56р.)
Взуття (дівчинка – 30-31р, мама – 38р.)
Продукти харчування
Миючі засоби
Засоби гігієни
Канцелярію для дівчинки
Варіанти допомоги:
1.Привезти необхідні зазначені речі до нашого офісу, а ми самостійно перенаправимо на потрібну адресу.
2.Самостійно переслати речі (за адресою – пишіть в повідомлення)
3.Якщо Ви проживаєте недалеко та готові самостійно відвезти допомогу сім’ї – зв’яжіться з нами, і ми обов’язково допоможемо Вам це зробити.
Можливо хтось має бажання та змогу допомогти фінансово – всі реквізити надамо особисто в повідомлення, або за номером телефону: 044 289 00 79.
Ваша допомога – неймовірно важлива!